Skocz do zawartości

Kino domowe do 2000 zł.


janciowf

Recommended Posts

Witam. Proszę o pomoc w dobraniu kina domowego. W chwili obecnej mam standardowy zestaw kina domowego Samsung HT-TX35, kupiłem ten zestaw w 2008 roku. Niestety jakość dzięku nie zachwyca. Mam pokój (salon) 16m. i myślałem, że nie potrzebny jest do takiego pokoju amplituner z głośnikami. Wiem, że jakość dźwięku jest nieporównywalna i dlatego chcę zmienić. Co możecie mi doradzić??? Czy kupować z subwooferem czy bez??? Proszę o pomoc w doborze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
najpierw musisz podjąć decyzję, czy zalezy Ci na dobrym dźwięku w stereo, czy bardziej nastawiasz się na kino domowe.
Jeśli przede wszystim kompromsy jakościowe aktualnego zestawu doskwierają Ci przy odsłuchach muzyki, proponowałbym pozostawienie aktualnego zestawu do kina domowego i dokupienie klasycznego stereofonicznego wzmacniacza i kolumn.
Jeśli natomiast szukasz dobrego rozwiązania wielokanałowego, proponuję zwrócić uwagę na amplituner Yamaha HTR-4065 i kolumny Taga TAV-506. Będzie to zestaw, który finansowo w przybliżeniu zmieści się z założonym budżecie, zapewnie niezłe stereo i dobre efekty wielokanałowe.

Przemyśl sprawę i napisz Twoje sugestie, może będę w stanie zaproponować konkretne rozwiązania.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej Ci zamiast platikowych głośników kupić np. http://stx.pl/category/kolumny-kino-domowe-system-5-0
+ amplituner do 1000pln? Później z czasem dokupisz sobie subwoofer. Albo od razu weź zestaw 5.1 http://stx.pl/category/kolumny-kino-domowe-system-5-1 Tylko że do ampla będziesz musiał dołożyć i wyjdzie ponad 2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...