Skocz do zawartości

Kolumny do 20m2


dalmatyn

Recommended Posts

Cytat

Wszystko na tym padole jest subiektywne icon_lol.gif

Kurcze!
Całkiem sporo i nawet bardzo pozytywnie napisałeś o kolumienkach za 500 zł icon_smile.gif Normalnie, aż dziw! Czyli kolejny raz udało się nie wpuścić w maliny icon_wink.gif
Pytanko:
z jakim wzmacniaczem grają póki co?
GRATULACJE!!

Witaj w klubie!
Teraz już jesteś NASZ icon_wink.gif

Pozdrawiam!


Ba! Kolumienki kosztowały z przesyłką dużo mniej niż 500zł (jeśli będę sprzedawał w przyszłości i ktoś przeczyta ten wpis to powie że zdzieram icon_wink.gif ). Gdyby nie Twoja i Excalibue sugestia, to pewnie bym ich nawet nie widział, bo dawniej parę razy szukałem na tablicy sprzętu i wybór był marny i najczęściej odbiór osobisty w 2-gim końcu Polski. Nie miałem wcześniej też pola manewru z kurierem.

To że tak pozytywnie napisałem, to najprawdopodobniej moja niewiedza i nieosłuchanie oraz przesiadka z innej szkoły grania icon_wink.gif Niemniej przy niektórych nagraniach występuje zjawisko oderwania (muzyk gra w przestrzeni, nie jest przyklejony do głośnika). Największą bolączką teraz jest akustyka pokoju i miejsce odsłuchowe. Na wygłuszenie nie narzekam, gorzej z nieregularnością kształtu i brakiem pola manewru. No cóż, nie można mieć w życiu wszystkiego.

O klockach pisałem wcześniej: "Obecnie mam Sansui AU-D101 http://www.vintage-audio.com.ua/en/cat/66/2512.html?begin=11 (maleństwo, ale pobór mocy i opinie o marce sugerują dobrą wydajność prądową), tuner TU-D33X, CD-X301i oraz gramofon Grundig PS-2500 z AT71e".

PS. w zakończonych na alle jest całkiem ciekawy ampli Nakamichi, który poszedł za ok. 450zł. Chciałbym porównać Naka z Sansujem fejs2fejs.

Dzięki za gratulacje i powitanie, nie wiem czy się bać czy cieszyć icon_redface.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...