Skocz do zawartości

słuchawki ABBA sound


bzykuboss

Recommended Posts

witam,

nabyłem słuchawki firmy ABBA sound, model L-2000
i pytanie mam do Was, bardziej doświadczonych czy ktoś cokolwiek słyszał o tych słuchawkach?
w sieci nie znalazłem żadnej informacji na ich temat, a nie mam nawet możliwości ich podłączenia, bo mają jakąś inną wtyczkę, okrągłą i z 5 pinami w środku.
mam do nich oryginalne pudełko i ogólnie wyglądają na bardzo stare, ale są w idealnym stanie



pozdrawiam

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchawki już grają, miałem jeszcze do nich przedłużacz i go przerobiłem na minijack i narazie tylko pod lapkiem grają, w tygodniu będę miał końcówkę pod duży jack i dopiero pod wzmacniacz podłącze

są 100% sprawne, a dźwięk jakoś ciężko mi zdefiniować, nie jest idealny, ale ma taki 'smaczek', który przypadł mi do gustu, odnoszę wrażenie że grają jak stare sprzęty typu Diora

tylko nie mam pojęcia z jakich one są lat, czy to jakiś high-end, czy budżet liga, sprzedać to ich nie sprzedam, ale chciał bym coś więcej o nich wiedzieć, na pudełku jest jeszcze napisane że wyprodukowane w Korei .

pozdro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...