Skocz do zawartości

Pomoc przy wyborze amplituner


keno17

Recommended Posts

Cytat

Nie wzruszają mnie też opinie, że Kappa 8.2 gra w pewnych zakresach lepiej od R90


Widzę pamiętasz moją wypowiedź icon_wink.gif
O ile kojarzę, to pisałem, że wg mnie jakby ciut lepiej tylko w pewnym wycinku średnicy (nie całościowo) spisują się 8.2 w stosunku do R90, ale ogólnie Kappy pół klasy albo i klasę niżej grają, bez dwóch zdań.
Kappy są za to bardziej żywe, efektowne, jak ktoś nie chce się nigdy nudzić przy muzyce to będzie w 100% zadowolony, efektownie ale nadal w bardzo dobrej jakości icon_smile.gif
Co do R90 to są duże, ale to bez znaczenia, można wstawiać spokojnie na 20m albo i na trochę mniej, bas nie wzbudza się w ogóle, super kontrola i zejście, czystość.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Twoją?
Fakt... Ty też wspominałeś...
Ale już lata temu mój brat - też namiętny słuchacz i ZNAWCA tematu (zwłaszcza kto i co gra) powiedział, że nigdy nie będę miał kolumn tak dobrych jak Kappy(choć minęło sporo i być może zmienił zdanie?). Nigdy z Nim nie polemizowałem w tej kwestii. Ma rację - przynajmniej ze swej strony, bo słucha pop-rock (progresywny, psychodelia), new romantic, elektronika i.. italo disco oraz disco polo icon_lol.gif . A jazzu czy klasyki, opery bądź polifonii u Niego nie słyszałem! Choć ma płytek bez liku.
I do tego Kappy nadają się LEPIEJ. "Podkręcają" muzykę, nagrania, dodają "uroku" - powiedzmy. R90 wydają się być w tej muzyce zbyt RÓWNE, powściągliwe, wycofane i zdystansowane. Zdają się "mówić" - nie będziemy tego grać, bo to nie przystoi arystokracie... Ale, jak zapodasz klasykę, głosy, instrumenty bez prądu... WOW!
Więc jak kto woli i lubi icon_razz.gif

Pozdrawiam!

P.S.
Jeszcze raz apel do Redakcji. Czy ktoś może przywrócić "normalny" układ postów? Już było OK - jak dawniej.
Tymczasem, znowu wróciły czasy "drzewka", które są nieczytelne (oprócz faktu, że nie można prześledzić na bieżąco historii wpisów). Bez pojęcia:(
Chyba, że ja tylko tak mam?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

PS. Jeżeli chodzi o wyświetlanie - sprawdź w prawym górnym rogu czerwonego paska tego wątku:
Opcje - Tryby wyświetlania - standardowy
wtedy powinno być normalnie (jest jeszcze do wyboru "drzewo" oraz "linearny" )




A tak przy okazji zgadam się z porównaniem 8.2 z R , z tym ze ja miałem mniejsze 80 a nie 90.
I do autora wątku , czy nie lepiej kupić 826 za 5 koła niż 726 ? icon_smile.gif
http://www.1a-elektronikversand.de/product...tueckpreis.html

M
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...