Skocz do zawartości

Mocny sprzęt audio do komputera za oko 250 -350


Recommended Posts

Witam.

Posiadałem zestaw na podstawie wzmacniacza schneider hifi concept team 201r i głośników 2x (70 bass 50 normlny i 2 głośniki niskotonowe ) głośniki ręcznie robione (Ale nie przej moje ręce ) lecz głośność zestawu to oko 150w
Niestety przesadziłem i wzmacniacz jak i głośniki odmówiły posłuszeństwa.
Sprawdzałem każdy głośniki z osobna jak i wzmacniacz.

Szukam teraz relatywnie taniego zestawu audio 2x kolumny (max 45cm szerokości reszta paremetrów bez różnicy )
Głównym warunkiem jest cena
oko od 250 do 350 pln
aby wzmacniacz był odpowiednio dopasowany do głośników aby wyciągał z nich pełną moc.
i oczywiście aby nie było gorsze od mojego poprzedniego zesawu

Zestawu bd używać głównie do słuchagani głośniej muzyki lub oglądania filmów.
Do gier mam słuchawki icon_smile.gif

Niestety nie zna się na tyle aby wiedzieć który zestaw będzie dobry a który nie i przeglądam takie zesawy
http://allegro.pl/listing/listing.php?stri...=1&buyNew=1

Proszę o pomoc icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałeś bardzo ciekawe propozycje. Ja wybrałbym to:
http://allegro.pl/najtaniej-2-kolumny-wzma...3233574005.html
Mieści się w przedziale cenowym, z czystym sumieniem mogę polecić.


Ok, teraz na poważnie. Co to w ogóle jest? Po co Ci takie coś? Weź banknoty o wartości 300zł, połóż na deskę do krojenia chleba i posiekaj nożem, jak ogóreczki, w drobne plasterki. Pożytek będzie większy niż w przypadku proponowanego sprzętu, bo przynajmniej słuchu sobie nie uszkodzisz. icon_wink.gif
Obiecaj mi, że już nigdy nawet nie spojrzysz na taki sprzęt! Przecież to są hity pokroju kolumn z Biedronki.
Odłóż może trochę więcej pieniążków i poszukaj w internecie, chociażby na tym forum, z czym to wszystko się je, ponieważ Twoich propozycji nie da się w żaden sposób strawić. Dobrze Ci radzę trochę zainteresować się tematem audio, bo żaden pieniądz piechotą nie chodzi...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może nie tyle "uszkodzić słuch", co chyba "pokaleczyć", i to mocniej niż tym nożem do ogóreczków. icon_biggrin.gif

Zestaw, który zaproponowałem, mieści się w wymaganym przedziale cenowym oraz centymetrowym. Jedynie z głośnością może być faktycznie średnio, ale za takie pieniądze nie można mieć wszystkiego, więc nadal z czystym sumieniem polecam ten zestaw!

Ok, koniec tych śmiechów. Mam nadzieję, że to wystarczy, aby autor wątku zreflektował się nieco. icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostku dla tego napisałem że sie nie znam i przeglądam taki propozycję
nie napisałem że mają być coś z tychs icon_smile.gif

po 2 nie wymagam 400W jak jest w tych aukcjach
tylko ok 200

po 3 do na słuchawki wydałem 300 pln aby mieć dobrą jakość od głośników wymagam tylko aby grały mocniej niż moj poprzednie dało się słuchać muzyki głośno a firlmy w miare głośno

Więc poprosze wasze propozycję.
A więcej kasy na to nie przeznacze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wróżę powodzenia w kupowaniu zestawu stereo za 350zł. Jeśli już koniecznie musisz coś kupić, to rozejrzyj się za jakimś naprawdę starym wzmacniaczem i kolumnami podstawkowymi, może wyłapiesz zjadliwe starocie za małe pieniądze. Na pewno zagrają o niebo lepiej niż te chińskie karaoke z Biedronki. Inna sprawa, że będziesz musiał się zadowolić kartą dźwiękową z komputera, bo jakikolwiek DAC (przetwornik analogowo-cyfrowy) nie ma już szans zmieścić się w tym malutkim budżecie. Słuchawki za 300zł to zupełnie inna bajka - spokojnie można dorwać fajne modele.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostku NAPISAŁEM ŻE SŁUCHAWKI JUŻ MAM DLA TEGO NIE POTRZEBUJE NIE WIADOMO CZEGO.
I NIE WIEŻE ŻĘ ZA 350 PLN NIE KUPIĘ NIC NOWEGO I W MIARĘ DOBREGO
I PISAŁEM ZE NIE DAM WIĘCEJ NIC 350 PLN A ZA OKO 180 MOŻNA KUPIĆ MEGA ZAJEBISTE SŁUCHAWKI WIĘC NIE PISZCIE FARMAZONÓW
A ZA 100 W DOBRE SŁUCHAWKI. LOGO ANI POCHODZENIE NIE JEST POTRZEBNE.... I NIE WYPŁYWA NA JAKOŚĆ CZY TRWAŁOŚĆ


NIE POTRZEBUJE SUPER SPRZĘTU NIE WIADOMO JAKIEJ JAKOŚCI.
POPRZEDNIO WYSTARCZAŁO MI 20 LETNI NIEMIECKI WZMACNIACZ I RÓWNIE STARE GŁOŚNIKI
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

I NIE WIEŻE ŻĘ ZA 350 PLN NIE KUPIĘ NIC NOWEGO I W MIARĘ DOBREGO


Nie musisz wierzyć, ale nie przychodź później z żalami po takim zakupie. Chcesz nabyć za 350zł nowy wzmacniacz i nowe kolumny. Zapraszam do Biedronki, bo widzę, że na forum Ci się nie podoba.
Cytat

ZA OKO 180 MOŻNA KUPIĆ MEGA ZAJEBISTE SŁUCHAWKI WIĘC NIE PISZCIE FARMAZONÓW


Co najwyżej przyzwoite słuchawki. Nie żadne mega-super-hiper-duper.


Zmykam z tego tematu, trzym się ciepło, nie mam nic więcej do dodania. icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Za 350 to jest syf a nie kolumny. A słuchawki za 180pln są dla kogoś kto nie ma słuchu.
Tyle w temacie.

Za mniej niż 180zł można kupić naprawdę niezłe (nowe) słuchawki - tylko bez bajerów typu bajeranckie wykończenie drewnem czy wieloletnia gwarancja. Oczywiście mowa o słuchawkach stereo.

Poza tym - wśród używanych kolumn też można trafić dobre podstawkowe za te 350zł.
A czasami nawet i podłogówki icon_rolleyes.gif

Poza tym jakbyś trochę więcej poczytał postów na tym Forum to byś wiedział, że tego typu stwierdzeń jak Twoje o "syfie" tu się nie stosuje!
Więc proponuję trochę bardziej wyważone wypowiedzi...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...