Skocz do zawartości

Stereo do ok. 2000zł


Neemziq

Recommended Posts

Witam!
Zastanawiam się nad kupnem czegoś mocniejszego, co prawda nie mam przeznaczone za to zbyt dużo.
Chciałbym by taki sprzęt nie przekroczył 2200zł.
Zastanawiałem się nad :
PIONEER VSX-322 + TAGA TAV-606 v3 + TSW-90
lecz po przeczytaniu kilku komentarzy, pomyślałem o
Altusach 200 + AMPLITUNER PIONEER 1016V.
Lecz podobno to też nie jest zbyt dobry wybór.
Głównie słucham muzyki(electro,club,house), lecz chciałbym to podłączyć to TV i Xboxa360.
Proszę o doradzenie w wyborze lub polecenie czegoś w tym przedziale cenowym.
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz coś mocniejszego, to może butelkę spirytusu? icon_wink.gif
Żart oczywiście.
Ma być mocniejsze od czego konkretnie? Dobre stereo to nie moc przede wszystkim. Tę zapewni Ci większość zestawów w tej cenie. I wystarczy do średniej wielkości pokoju. Ważniejsza jest jakość dźwięku, brzmienie, naturalność, przejrzystość/rozdzielczość, dobra scena stereo itd.
Co do Twoich propozycji, to oczywiście jedna słaba, druga fatalna.
Nie napisałeś:
Jakiej wielkości masz pokój?
Z czego (masz jakiś odtwarzacz, czy z telewizora tylko albo radia, skoro chcesz amplituner)?
Jakie brzmienie lubisz (ciepłe - chłodne, jasne - przyciemnione itp... .)? Ale możesz nie wiedzieć, to nie pisz.
Do czego Ci amplituner kina domowego skoro chcesz słuchać muzyki w stereo? Wzmacniacz stereo w tej cenie da nieporównanie lepszą jakość dźwięku od amplitunera. A TV (tuner) czy Xboxa możesz śmiałe do niego podłączyć.
Oczywiście sprzęt używany da dużo lepszą jakość dźwięku niż nowy w tej cenie. Tym bardziej jeśli masz duże pomieszczenie i potrzebujesz dużych kolumn.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...