Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siema,

posiadam słuchawki HD 25-1 II i potrzebuję nowego odtwarzacza, który byłby w stanie wykorzystać potencjał tych słuchawek. Nie wiem czy uda mi się to za taką mało kwotę, ale kto wie. Nie zależy mi na dużej pojemności i bajerach typu video, które tylko zjadają baterię. Do tej pory używałem iRiver E10 i byłem zadowolony.

Co myślicie o iRiver E40 lub E300?

Liczę na pomoc i pozdrawiam!





Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
bardzo interesująca propozycja! Nie znam się na tym kompletnie, ale wzmacniacz słuchawkowy prezentuje się interesująco. Jestem skłonny dołożyć do E11, jeśli jest wart swojej ceny. A co z playerem? Sansa Clip Plus wystarczy? A może też dołożyć do czegoś?

Może jakieś alternatywne pomysły?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam jeszcze jedno pytanko. Wzmacniacz jest już w drodze, a jutro jadę zakupić Sanse Clip Plus. Różnica cenowa między 4 GB, a 8 GB jest dość spora, czy nie będzie bardziej opłacalne kupić wersję 4 GB i dokupić osobno kartę Mikro SD 16 GB? Bo budową obie wersje się chyba nie różnią, prawda?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem 16 GB, bo już i tak przekroczyłem założony budżet. Myślę, że spokojnie wystarczy jak nie będę szalał z ilością .flaców.

Co do samego zestawu, to gra znakomicie! Nie potrafię używać określeń typu szeroka scena, wycofana góra itd., po prostu bardzo mi odpowiada "takie" brzmienie. Dzięki wielkie za porady.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...