Skocz do zawartości

Sprzęt pod laptopa podłączoneogo do TV do 1000-1500 zl


Recommended Posts

Witam serdecznie mam problem z zakupieniem sprzętu do pokoju gdzie mam tv + lapek ponieważ wogole sie na tym nie znam. chce przeznać okolo 1000-1500 zl na ten sprzęt i nie wiem czy kupie kino domowe za te pieniadze czy jakis wzmacniacz +glosniki. Chcialem na tym bardziej sluchac muzy ale zeby tez sie fajnie filmy ogladalo wiec jakis kompromisik. napisze wam jakiego mam lapka i tv moze wy mi jakos pomozecie icon_smile.gif

laptop Asus n55s
procek intel i5
karta GFGT 555m cuda 2gb
karta muzyczna realtek highdefinition audio
8 gb ram

tv samsung 39 cali led
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sprzęt ma służyć częściej do muzyki, niż do filmów, to ja zdecydowanie proponuję klasyczne stereo. Kino domowe nie ma żadnych szans zapewnić Ci takiej jakości, jak zestaw stereo w tej samej cenie. Potrzebujesz więc wzmacniacz, kolumny (mam nadzieję, że podstawkowe wystarczą, ale nie napisałeś ani słowa o wymiarach pokoju) oraz DAC (przetwornik cyfrowo-analogowy). Weź również pod uwagę, że sprzęt używany zapewni Ci lepszą jakość niż nowy za te same pieniądze. Nie napisałeś zupełnie nic, jakie preferujesz brzmienie, jakiej słuchasz muzyki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...