Skocz do zawartości

Wzmacniacze Denona


koziolekk

Recommended Posts

Witam,

Planuje zakup glosnikow ACOUSTIC ENERGY Neo 3 ktore beda graly w systemie 5.1.
Glosnikow bede uzywac praktycznie do wszystkiego od muzyki, poprzez filmy do gier.
Wzmaczniacz wepne do HD TV, Blu-ray'a i Xbox'a 360.
Teraz potrzebuje do sprzetu jeszcze wzmacniacza i zastanawiam sie nad Denon'em.
Od razu moze zaznacze ze nie jestem zadnym maniakiem sprzetu audio i nie zwracam tak duzej uwagi na szczególy.

Na poczatku chcialem kupic model 1507 ale powiedziano mi ze nie jest on najlepszy.
Nie stac mnie na nic wiecej niz modele 1707, 1907 i 1508 ktore sa w podbnej cenie i kosztuja dwa razy wiecej niz model 1507.
Od razu dodam ze nie mieszkam w polsce i tutaj ceny sa inne.
Moje pytanie jest nastepujace, czy modele 1707, 1907 i 1508 sa na tyle lepsze od 1507 zeby placic za nie dwukrotnie wiecej?
A jesli tak to ktory byscie polecali?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przeczytalem wczoraj na forum ze roznica dzwieku z Bi-wire i bez niego jest bardzo mala albo niezauwazalna. Roznice podobno mozna osiagnac przez bi-amping do ktorego potrzebne sa dwa wzmacniacze. Jesli to prawda to tak naprawde nie potrzebuje tego w moim wzmacniaczu. Niejestem tez pewien tego zlacza HDMI w modelu 1508.W takim razie czy jest sens placic wiecej za modele 1508, 1707 i 1907 jesli moge kupic praktycznie o polowe taniej model 1507 a zaoszczedzone pieniadze przeznaczyc na lepsze kolumny?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Na poczatku chcialem kupic model 1507 ale powiedziano mi ze nie jest on najlepszy.
Nie stac mnie na nic wiecej niz modele 1707, 1907 i 1508 ktore sa w podbnej cenie i kosztuja dwa razy wiecej niz model 1507.
Od razu dodam ze nie mieszkam w polsce i tutaj ceny sa inne.


W dziwnym kraju mieszkasz. W Polsce patrząc tylko po sklepach wysyłkowych, model 1507 kosztuje od 1230zł, a model 1707 od 1290zł. Na allegro jest jeszcze taniej. Różnica w cenie jest na tyle mała, że bez wahania mógłbyś wybrać lepszy model 1707. Popatrz po internetowych sklepach z kraju gdzie jesteś, a może znajdziesz porównywalne oferty i będzie taniej, jak w sklepie gdzie jest dwukrotna różnica cen.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz58y

Kraj jest dziwny bo po zlej stronie jezdza hehe icon_smile.gif
A ceny sprawdzalem tylko w sklpeach internetowych.

Co do wzmacniacza i kolumn to kupilem cos calkiem innego niz na poczatku temtu. Mialem okazje kupic bardzo tanio wzmacniacz ONKYO TX SR505e i od producenta AE kupilem kolumny NEO 3 gdzie pudelko zastalo juz otwarte w celu prezentacji / wiec sprzet jest nowy + gwarancja /
Co do cen:

ONKYO TX SR505e 229 GBR
ACOUSTIC ENERGY NEO 3 216 GBR

Jutro powinni przyjsc kolumny a w piatek odbieram wzmacniacz ze sklepu.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...