Skocz do zawartości

Logitech z906 wyłączają się


JaroG

Recommended Posts

witam,
Pisze ponieważ już do szału doprowdzają mnie moje z906, nie wiem o co chodzi i dlaczego tak sie dzieje, ale głośniki co chwila się wyłączają, na konsoli sterowania świeci się kilka diod (czsem 2 czasem 4) od wyboru kanału jakim ma nieść się dzwięk. Najdokładniej jak mogę to opisać to słychać taką iskrę/trzask identycznie jakbyście odpalili zapałkę, po tym głosniki grają jeszcze 1-2 sekundy, znowu zapałka i już diodki na konsoli wariują dzwięk nie płynie a ja jak kretyn odłączam i podłaćzam po 10 razy do prądu żeby znowu podziałały chwilę i proces się powtarza.. Czy myślicie, że to sama konsola sterwoania się zpesuła, czy subwoofer, a może jakaś żyła wodna mi przez dom przechodzi.. Proszę o jakakolwiek pomoc bo nie mam juz nerwów..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nikt Ci tutaj w tym nie pomoże. Czeka Cię wysyłka sprzętu do serwisu Logitech'a.
Ale masz duże szanse że dostaniesz nowy zestaw tak jak Ja kilka lat temu z Z-5500


cały przykry numer polega na tym, że zgubiłem gwarancję, więc jestem skazany na pokrycie kosztów ewentualnej naprawy a najbardziej boli fakt, że 2 tygodnie temu już naprawiłem spaloną satelitkę i boje się, że teraz koszt naprawy pokryje się z ceną nowego sprzętu ;(. Co ewentualnie możecie mi polecić jako godnego ich następcę?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci plastików nie polecę bo też chcę się pozbyć swoich i iść w normalne stereo HI-FI ->padło na Tonsil Maestro II 180 icon_smile.gif
No ale to jeszcze trochę czasu minie. Te zestawy Logitech'a niestety bywają czasami wadliwe.
Nie kupuj kin domowych / głośników PC plastikowych bo to nie ma sensu. Znacznie lepiej wydać 600pln na Microlab Solo 7c
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zagra lepiej od plastików. Co do basu to są kolumny które dodatkowych subwooferów nie potrzebują.
Chociażby taki Magnat Supreme 2000 w kwocie 650 za sztukę tańszy od Tonsili a bas będzie nawet lepszy niż w tych logitechach.
Zagra i tak zdecydowanie czyściej i lepiej. http://audio.com.pl/testy/magnat-monitor-2000:1
Albo jeszcze tańsze Taga Harmony TAV-806F http://www.taga-audio.com/catalog,product,...series_tav-806f
Większość osób i tak Ci ich tutaj nie poleci bo wolą inne rodzaje grania ale nadal i tak są 100x lepsze od plasików.
Tylko że wydatek niestety znacznie większy bo do tego jeszcze wzmacniacz stereo trzeba okupić.
Miałem kiedyś Microlab Solo6c i przy dobrym ustawieniu nawet nie odczuwałem mniejszego basu.
Także Solo7c będzie jeszcze lepsze pod tym względem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no poki co mysle ze max 1500zl moge przeznaczyc, ale w bardzo niedalekiej przyszlosci bede "doinwestowywal", ale ciezko mi jest juz wytrzymac bez dzwieku w domu icon_surprised.gif dlatego na razie mysle o ampli i 2 glosnikach.. Widzialem pionieera za ok 500zl i glosniki tak 1-1,2k juz fajne mozna dostac mysle.. Choc i w kwestii amplitunera milo b bylo gdybyscie cos doradzili icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...