Skocz do zawartości

Wieża Hi-Fi - jaki model wybrać.


ClearWater

Recommended Posts

Witam. Jestem zainteresowany kupnem wieży Hi-fi. Mam zamiar wydać MAX. 1000 zł. Zależy mi na bardzo wysokiej jakości dźwięku, dużych basach, ładnych, wysokich tonach oraz czystej barwie dźwięku. Chciałbym, aby wieża zawierała gniazdo USB oraz AUX i oczywiście czytnik CD. Zamierzam na niej słuchać głównie radia w dzień, ale wieczorkiem chętnie puszczę dynamiczną, rockową muzykę, jak i również coś wolniejszego.

Na żywo słuchałem tylko tych modeli:

Yamaha MCR-040. KLIK
Sony CMT-CPZ3. KLIK

Sony gra o niebo lepiej, gdyż ma mocniejsze głośniki, i drewniane pudła rezonansowe. Jednak Brak USB może być dokuczliwy. Czy są jakieś "przejściówki" aby dało się tam USB podłączyć ?
Czy macie jakieś alternatywy dla tego Soniaka, tylko z USB, bo dźwięk jest naprawdę powalający.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie z nowych miniwież nic dobrego nie dostaniesz. Ja zakupiłem taką w podobnej cenie i po roku użytkowania, z ulgą ją sprzedałem. One są dobre do robienia hałasu i nic więcej. Jeśli zainteresowany jesteś sprzętem używanym, to pytaj tu na forum. Jest tu wiele pomocnych Kolegów, którzy na pewno Ci coś doradzą (sam się przekonałem icon_smile.gif) Chyba, że Cię naprawdę taki dźwięk zadowala?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W tej cenie z nowych miniwież nic dobrego nie dostaniesz. Ja zakupiłem taką w podobnej cenie i po roku użytkowania, z ulgą ją sprzedałem. One są dobre do robienia hałasu i nic więcej. Jeśli zainteresowany jesteś sprzętem używanym, to pytaj tu na forum. Jest tu wiele pomocnych Kolegów, którzy na pewno Ci coś doradzą (sam się przekonałem icon_smile.gif) Chyba, że Cię naprawdę taki dźwięk zadowala?


Nie jestem jakimś koneserem muzyki, ale to co w sklepie usłyszałem mnie zadowala. Mi chodzi, co mi możecie polecić do kwoty 1000 zł, co podobnie zagra do tego Soniaka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...