Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
madlaine

Sprzęt do 2 tys. zł?

Recommended Posts

Witam
Ten zestaw Yamahy z RXV350, S550 i Eltaxami to minimum kina domowego. Stereo będzie nie najlepsze, bo ani nie ma wzmacniacza stereo, ani odtwarzacza CD, no i te słabe jakościowo kolumny. Możesz ratować się jeszcze dokupieniem lepszych kolumn i kabelków, ale będzie to kompromis między polepszeniem brzmienia, a uszanowaniem opinii ojca i oszczędnością gotówki.
Dodam jeszcze, że do tego amplitunera nie podłączysz gramofonu magnetycznego, czyli potrzebny będzie dodatkowy przedwzmacniacz.

Cytat

Witam
Ten zestaw Yamahy z RXV350, S550 i Eltaxami to minimum kina domowego. Stereo będzie nie najlepsze, bo ani nie ma wzmacniacza stereo, ani odtwarzacza CD, no i te słabe jakościowo kolumny. Możesz ratować się jeszcze dokupieniem lepszych kolumn i kabelków, ale będzie to kompromis między polepszeniem brzmienia, a uszanowaniem opinii ojca i oszczędnością gotówki.
Dodam jeszcze, że do tego amplitunera nie podłączysz gramofonu magnetycznego, czyli potrzebny będzie dodatkowy przedwzmacniacz.

Czyli nie sądzisz w sumie, że w perspektywie przyszłego gramofonu obydwie opcje, (zarówno PianoCraft, Onkyo; bądź kino, które posiada), wyjdą ostatecznie i tak porównywalnie jeśli chodzi o fundusze icon_question.gif A brzmienie stereo i tak będzie lepsze z tych dwóch mini...

Ceny zestawów są porównywalne, ale właściwie nie wiemy, czy madlaine słuchała tej Yamahy RXV350 z Eltaxami. I co sądzi o odtwarzanej za jego pomocą muzyce. Może jest to dla Niej do zaakceptowania i niczego nie trzeba zmieniać?

Cytat

Ceny zestawów są porównywalne, ale właściwie nie wiemy, czy madlaine słuchała tej Yamahy RXV350 z Eltaxami. I co sądzi o odtwarzanej za jego pomocą muzyce. Może jest to dla Niej do zaakceptowania i niczego nie trzeba zmieniać?

Właśnie, właśnie madlaine - gdzie Ty jesteś icon_question.gif Nasze zdania, to tylko (owe -tylko- oczywiście bez ujmowania niczyjej wiedzy i doświadczeń), ewentualne porady, a przecież kino jest u Ciebie i to Tobie ma się podobać dźwięk, który otrzymasz z poszczególnych opcji. Więc migiem kino do siebie wypróbować i zdać ładną relacje z odsłuchu icon_wink.gif

Dziękuję wam kochani. Podjęłam już decyzję, kupuję Pianocrafta i już. Tata jeszcze nie wie, ale trudno. Mama obiecała, że jakby co, to go udobrucha icon_smile.gif)
Jeszcze raz więc wszystkim wam dziękuję. Pisałam tu pierwszego posta w ogóle nie wiedząc, czego chcę, a teraz jestem zdecydowana i pewna swego.
Jakby się komuś chciało to jeszcze poprosiłabym od razu o jakieś rady co do nowych kabli. Jakie kupić, żeby było dobrze, no i żeby kable mnie ostatecznie nie zrujnowały icon_smile.gif) Gdzieś czytałam, że powinno się na to wydać mniejwięcej ok. 10% ceny sprzętu, no ale nie będę przecież tylko patrzeć po cenie, chciałabym wiedzieć, czego szukać.
Serdecznie pozdrawiam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...