Skocz do zawartości

Składamy 7.1


diabelek696

Recommended Posts

Witam wszystkich.
Nabyłem amplituner 7.1 Onkyo TX-SR605 i planuję skompletować do niego pełny zestaw 7 kolumn z subwooferem.
Firma w jaką celuję to Wharfedale.
Czy wybrać 6 Kolumn podłogowych ? 6 kolumn (Monitorów) czy też 2 Fronty podłogowe a reszta monitorów? ( pomieszczenie 22m2 )
Subwoofer moze być z innej firmy byle był konkretny.
Przeznaczenie to Konsole (niebawem nowa generacja wspierająca 7.1) na drugim miejscu filmy i raz na czas muzyka ( Dubstep z dużą ilością basu i Heavy metal)
Budżet poznam dopiero za tydzień ale napewno nic z górnej półki. W subwoofer mogę włożyć więcej icon_smile.gif
W zasadzie wypłaty mam co tydzień wiec co tydzień bym coś kupił ( najpierw fronty pozniej po koleji reszte) z tad też prosze o nie podawanie zestawow tylko modele wszystkich glosnikow .
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkich.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
domyślam się, że celujesz w serię Diamond 10 ?
W Twoim pomieszczeniu moim zdaniem idealnie sprawdzi się konfiguracja z kolumnami przednimi wolnostojącymi (np. Diamond 10.6), natomiast pozostałe kolumny spokojnie nieduże podstawkówki (np. 10.0). W kwestii subwoofera zwróciłbym Twoją uwagę na matkę REL i Velodyne.

Zapraszam jeśli masz taką możliwość do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań lub oferty finansowej jestem do dyspozycji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Dzięki że ktoś się odezwał. Niestety dokonałem już wyboru pochopnie a może i nie (niewiem sam). Niemogłem się doczekać aż ktoś odpisze i kupilem po super cenie takie coś :/ ELTAX 400. Oto moje fronty. Zrobiłem poważny błąd ? Czy jak skompletuje reszte eltaxów to bedzie cos z tego ? Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...