Skocz do zawartości

Chord epic twin pod roksan kandy k2


Recommended Posts

Witam, posiadam roksan kandy k2 do tego ca stream magic 6, interkonekt wirewold equinox 7 kolumny kef r300.
Czy do w/w zestawu zamierzam kupic kable glosnikowe, oczekuje wypełnienia w dolnym zakresie a mianowicie żeby ten zakres był miękki w miarę możliwości oraz wypełnilo srodek pasma. Cena na kable to 1500zl, które z n/w kabli spełnia moje wymagania:
Chord epic twin, albedo air 1, equilibrium cello. Proszę o pomoc. Teraz posiadam kable wireworld orbit 16/4 i jak dla mnie grają za jasno bez dociazenia dolnego pasma.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
Twoja konfiguracja moim zdaniem idealnie sprawdzi się z przewodem Chord Epic Twin - http://www.q21.pl/chord-epic-twin.html . Natomiast namawiam na wypożyczenie kabla i sprawdzenie, możesz u nas wypożyczyć i sprawdzić, jak zagra w Twoim systemie. Jeśli nie możesz do nas podjechać, ryzykujesz tylko kosztem przesyłki zwrotnej, my wysyłamy kabel na nasz koszt do Ciebie. Kable Van den Hul także mamy, czyli możemy porównać.

W przypadku pytań służę pomocą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czy van den hul nie zamuli mi systemu, czy gora pasma nie będzie za bardzo wycofania kosztem środka oraz dołu pasma.


Chyba opierasz się na jakichś obiegowych opiniach o kablach VdH. Na pewno nie są to kable rozjaśniające brzmienie, ale raczej z dobrym wypełnieniem, soczystością brzmienia, gładkością prezentacji i co najmniej dobrą rozdzielczością.
W prawidłowo dobranym systemie, gdzie nie pogłębią efektu przyciemnienia czy złagodzenia brzmienia albo po prostu jeśli system nie jest tani czy kiepski, można dostrzec wiele zalet tych kabli.
Ja myślałem o kablach z drugiej ręki. Bo co jak co, ale kabelki to chyba warto kupić lepsze a one raczej się nie psują. Więc po co przepłacać za nowe?
Bardzo dobrze grają głośnikowe The Revolution Hybrid albo lepsze The Wind mkII Hybrid.
A gdyby Ci się udało znaleźć The Revelation Hybrid byłoby super.
Nie wiem jak do nich mają się Magnum Hybrid, ale z tego co wiem też "grają" dobrze.
Tańsze raczej darowałbym sobie, bo mogą nie spełnić Twoich oczekiwań.
Jeśli koniecznie chcesz nowe, skorzystaj z oferty Q21. Po wpłaceniu kaucji mogą pewnie przysłać Ci do przetestowania ze 2-3 komplety.
I na koniec uwaga. Kable na pewno w niewielkim zakresie mogą poprawić różne aspekty brzmienia, ale na ogół nie jest to duża korekta. Jeśli system nie domaga w większym stopniu, najlepszym lekarstwem jest wymiana jednego z elementów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...