Skocz do zawartości

subwoofer Creative do kina domowego


joanna

Recommended Posts

Witam forumowiczów
Z góry informuuję, że jestem "laiczką" w sprawach podłączania sprzętu i w związku z tym potrzebuję pomocy. Czy jest możliwość podłączenia do kina domowego subwoofera Creative 3400 ( od zestawu głośnikowego do komputera). Kino ONKYO HT-R538. Miałam dokupić do zestawu subwoofer, ale troszkę kosztuje i stąd moje kombinacje. Czy jest możliwa taka opcja?
Z góry dziękuję za pomoc icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Potrzebujesz kabla polaczeniowego z wtykami rca /cinch/ na jednym koncu i mini jack na drugim . Uwazaj z podkrecaniem glosnosci subwoofera .

PS . Posiadam subwoofer Yamaha YST FSW150 do oddania /na gwarancji/ . W jakiej miejscowosci zamieszkujesz ?



Dzięki za zainteresowanie i odpowiedź.
W związku z tym, że potrzebowałam suba na wczoraj, szybka, może i do końca nie przemyślana decyzja, pojechałam do sklepu Koda i kupiłam z wyprzedaży / model SW-850 v.2 za 219zł + kabel Ultralink. Czytałam opinie o Koda i były pozytywne.
Jak na moje wymogi gra ok, choć nie mam zbytniego porównania. Mam wrażenie, że wspomniany wyżej sub Creativ daje lepszy efekt. Chyba, że w ustawieniach można jeszcze coś podciągnąć icon_question.gif
No cóż, czasami za szybko działam.
Dziękuję za ofertę Yamahy, raczej zdecydowałabym się, czytając opinie icon_confused.gif Ale już "po ptokach"... nie ma zwrotów.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...