Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w wyborze audio


Tsubi

Recommended Posts

Na początku chciałem wszystkich serdecznie powitać i z góry podziękować za odpowiedzi na temat.

Tak wieć mam pokuj około 4,5x4,5 m2. Jestem zainsteresowany kupnem jakieś "wieży" link do przykładowych z allegro

http://allegro.pl/sprzet-audio-dla-domu-wi...p;price_to=3500

Chciałbym aby sprzęt miał w sobie radio+jakić czytnik usb mp3 + możliwość podłączenia do PC + pod koniec roku planuje zakup ps4 tak więc fajnie by było jak by szło to podpiąć też pod konsolke lub tv. jeśli chodzi o zakres moich funduszy to myśle że będzie to w granicy 3500zł. Kompletnie się na tym nie znam a po przeczytaniu duuuużej ilośco postów niechcę wydać tyle kaski na jakiś "szmelc" a co nowy wątek to inne opinie. Głownie będę słuchał hip-hopu, techniawy/hardstyle no i POP-u ). moja wiedza jest naprawdę uboga w tej kwestii. Wiem że warto też by się rozejzeć za amplitunerem+głośniki tylę że i jakieś radio by się do tego sprzydało a sam ampli chyba tego niema. Jeszcze raz bardzoe dziękuję za każdą udzieloną mi radę.

( na neta wchodzę tylko rano i póżnym wieczorem, tak więc w tych godzinach będe odpisywał)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Ci tylko ogólnie.
Nie wiem czy chodzi Ci o ampli (amplifier) czyli wzmacniacz czy o ampli (receiver) czyli amplituner.
Amplituner posiada "na pokładzie" tuner radiowy. Do wzmacniacza stereo trzeba taki podłączyć.
"Wieże" z Twojego linku są różne. Trochę lepsze albo gorsze, ale na ogół nic specjalnego.
Dużo lepiej za te pieniądze mógłby zagrać zestaw z drugiej ręki. Albo nie gorzej dużo tańszy.
Do każdego wzmacniacza możesz podłączyć PC za pomocą specjalnego kabelka/przejściówki np. typu: mały jack --> 2x RCA (cinch). Podłączysz także ps4, konsolke lub TV.
Dobrym czytnikiem USB/mp3 jest właśnie komputer, więc chyba nie warto tym sobie specjalnie zawracać głowy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...