Skocz do zawartości

Wieża do pokoju 20m^2


pkonkolv6

Recommended Posts

Witam chce kupić wieżę do swojego nowego pokoju 20m^2 około. Max wydatek to do 500zł ale wolałbym oczywiście jak najmniej. Proszę o propozycję wież pokój nie będzie mocno zapełniony meblami:) wieżę podłącze oczywiście do komputera. Słucham przeważnie muzyki hip-hop,rap, ale też różnych piosenek hitów czy tego co mi wpadnie w ucho. Generalnie chodzi mi o dobry bass, żeby nic nie charczało itp. Na 20m^2 raczej duża moc chyba nie będzie potrzebna, ale nie wiem nie jestem znawcą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może masz racje tylko myślałem o nowym sprzęcie ;D aha kolumny do wzmacniacza a go do kompa sie podłącza?Aha i poza tym że ma to oczywiście dobrze grać niech jest to jakiejś firym sprzęt ewentualnie tańsze modele ale jakiejś dobrej firym żeby po powiedzmy 5latach działały mój brat ma starą już wieżę Wieża JVC Ca-mxs3bk ona ma około chyba 20lat oile sie nie myle naprwade i bass i wgl gra zaje... a nigdy nic nie było w niej robione chciałbym jak najtaniej uzyskać też taką jakość dźwięku albo i lepszą ;D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj kolegów bo Ci dobrze radzą.
Cytat

no ale używany to nigdy nie znasz jego historii


Niby racja, lecz mało kto sprzedając na Allegro chce sobie popsuć wizerunek albo narazić się na kłopoty.
Na ogół jeśli gra, to będzie jeszcze długo grało (vide sprzęt JVC Twojego brata).
Co do nowego sprzętu w tej cenie to znam jego historię. Przyszłą. Padnie jeśli jeszcze nie w okresie gwarancyjnym, to niedługo po. O tym jak zagra nawet nie wspomnę.
Poza tym z takiego używanego masz szansę mieć bas, czyli dobre niskie tony. Co to jest bass sprawdź w googlach.
Jeśli nie chcesz wziąć pod uwagę naszych rad:
"Nie rusz, Andziu tego kwiatka,
Róża kole, rzekła matka.
Andzia mamy nie słuchała,
Ukłuła się i płakała."
Albo jesteś "jajko mądrzejsze od kury", to kup jakąś ładną miniwieżę, byle Ci się podobała z wyglądu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...