Skocz do zawartości

Wieża stereo czy głośniki komputerowe


Recommended Posts

Witam. Zastanawiam się nad wyborem pomiędzy głośnikami Logitech x-230 / X-530 (z racji braku rozstawienia, system 5.1 bedzie uzywany najprawdopodobniej jako 2.1), a wieżą stereo LG FFH-313AD. Kartę dźwiękową mam zintegrowaną, może kupię dźwiękową jakąś tanią, ale to chyba będzie zależało od wyboru pomiędzy głośnikami a wieżą. O ile przy głośnikach jeszcze mogę rozważyć kupno karty bo będzie chyba jakaś różnica, to przy wyborze wieży czy to ma jakiś sens skoro podłączam ją poprzez AUX?
Co będzie się lepiej sprawowało? Lubię basik. Wiem jak grają Logitechy. Nie wiem jak będzie się sprawował system PC-wieża. Ktoś doradzi? icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

O ile przy głośnikach jeszcze mogę rozważyć kupno karty bo będzie chyba jakaś różnica, to przy wyborze wieży czy to ma jakiś sens skoro podłączam ją poprzez AUX?


Beznadziejna integra podłączona przez AUX nadal pozostaje beznadziejną integrą. Takie są prawa fizyki. icon_biggrin.gif Oczywiście, że ma to sens. Jak dla mnie, to potrzebny jest ci wzmacniacz, kolumny i DAC. Sprzęt, który podałeś, nie jest ci potrzebny. icon_razz.gif Domyślam się, że budżet masz mały, ale mógłbyś pokusić się o wymienione przeze mnie komponenty (stare, używane, wylicytowane za rozsądną kwotę), bo zabawkowe Logitechy to pomyłka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...