Skocz do zawartości

Kolumny za 1500zł


Nagash

Recommended Posts

Jeśli zależy Ci na dobrym basie kup porządny subwoofer aktywny.
O ile jednak będziesz słuchał muzyki potrzebne Ci będą kolumny, które odtworzą poprawnie całe pasmo akustyczne. A Zeusy do takich nie należą.
Szkoda, że nie przeczytałeś choćby kilku innych wątków na tym forum. wiedziałbyś o co zapytać i przede wszystkim jakie dane podać, by nie marnować czyjegoś czasu.
Nie napisałeś:
Jakiej muzyki słuchasz?
W jakiej wielkości pomieszczeniu ma grać ten zestaw?
Co będzie źródłem dźwięku?
Jakie masz preferencje brzmieniowe (jaki dźwięk lubisz: ostry, twardy, jasny, suchy, miękki, nasycony, ciemniejszy, łagodniejszy itp.)?
Ile możesz wydać na wzmacniacz i kolumny (przewidując, że jednak Twoje propozycje nie okażą się dobre)?
Na koniec. Zeusy odradzam (chyba, że do robienia dużego dźwięku nie zważając na jego jakość). Pioneer A 676 jest całkiem przyzwoitym wzmacniaczem, choć to zależy za ile mógłbyś go kupić? Bo można znaleźć lepsze. Tylko w grę wchodzi kilka czynników i czego się szuka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 200 tego Pioneera można by wziąć. Grundiga Fine Arts pewnie nie dostaniesz w tej cenie.
Tym bardziej jeśli Pioneer pewny, w dobrym stanie. Popatrzę jeszcze, ale w tej cenie chyba nic lepszego się nie znajdzie. Trzeba by trafu.
Kolumny zdecydowanie za duże do takiego pomieszczenia. Kto Ci je polecił?
Chyba, że chcesz się ogłuszyć i nic więcej. Muzyki z tego nie będzie. A najniższe tony i tak się tam prawidłowo nie rozwiną. Będzie kompresja.
Nie napisałeś ile możesz przeznaczyć na kolumny. Mogą być używane? Jest wówczas szansa, że znajdziemy naprawdę niezłe.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle zinterpretowałem to co napisałeś.
Jutro albo jeszcze dziś wieczorem podam jakieś propozycje.

Ok znalazłem coś takiego: http://tablica.pl/oferta/kolumny-podlogowe...html#fc6a8a71a6
Zależy mi aby kolumny były z Podkarpacia, ponieważ chciałbym najpierw po nie podjechać i sprawdzić jak grają.

Co o tym myślicie ? Edytowano przez RoRo
Użuj przycisku "EDYTUJ" by poprawić lub uzupełnić swoją wypowiedź - zamiast pisać kilka postów jeden po drugim!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...