Skocz do zawartości

dobry amplituner


lasiogrod.pl

Recommended Posts

Witam, ostatnio dość niefortunnie powymieniałem sprzęty - nie słuchałem Was, a niech będzie - i chciałbym zadać kilka pytań, teraz będę grzecznie słuchał icon_wink.gif
Gra u mnie wtej chwili Yamaha R-S700 plus CD CA Arur 540 z Heco Celanami GT702, które zamieniłem za MA BX6. BX6 grały bardziej dookólnie, że tak to nazwę i całkiem przyzwoicie jeśli chodzi o dżwięk (juz wiem, że wiele zależy od wzm). Wprawdzie Celany grają niższym, fajniejszym basem, głośniej, ale grają tylko przed nimi a już dalej, czy z boku brakuje im tego co miały BX6. Poza tym słucham wprawdzie w ponad 40m pomieszczeniu ale słucham cicho i BX6 były wystarczające, a słucham radia i CD pop-rocka
Docelowo za elektronikę ma służyć lepszy amplituner, lub urządzenie typu all in one z radiem FM i CD. Teaz pytania.
1. Zakładamy powrót do BX6, jaki byłby dobry amplituner, lub all i one, lub max 2 segmenty ze wspólnym pilotem. Q21 proponował Naima UnitLite
2. Czy zamiast wracać do BX6 (juz wymyślam) może lepiej MA RX8 - tylko czy zagraja lepiej? Czy będą miały taką samą scenę dookoła a nie nie przed nimi, poza tym podejrzewam, że jednak lepiej.
3. Kolega namawia mnie na Amphiony Helium 520 (jeszcze bardziej wymyslam), pytanie jak wyżej.
Kolumny nie mogą być większe gabarytami niż powyższe. Budżet do wydania póki co 5-6k plus to co sprzedam, więc albo powrót do BX6 i elektronika - ta opcja najbardziej mi odpowiada, albo zamiana Heco na RX6, Helium, może inne. Drugie tyle w nast roku.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...