Skocz do zawartości

Pytanie do administracji


Recommended Posts

Zwiększyłem do 10mb limit na zdjecia.
Co do rozdzielczosci... wezmę do pod uwagę.
Jesli chodzi jeszcze o brak stronnicowania, to nie widze specjalnie uzasadnienia, po co miec 100 postow na jednej stronie. Zwiększyłem limit do 30, myslę, że to wystarczy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spine!
Dziekuję za Twoje poświęcenie i błyskawiczną reakcję!
Dodatkowo spróbuję przekonać Cię do sensowności wprowadzenia funbkcji "braku stronicowania"...
Jest na forum kilka wątków, które "nieco" się rozrosły icon_wink.gif Między innymi chyba najdłuższy i mój ulubiony "Co z Jolidą". Na chwilę obecną ma on 38 stron i 1133 posty.
Uwierz mi, że już kilkukrotnie próbowałem znaleźć w nim posty zarówno swoje, jak i kolegów udzielających się w wątku zawierające potrzebne mi w danej chwili informacje i po frustrującej walce z materią, po kilku - kilkunastu minutach przedzierania się przez wątek, rezygnowałem, co doprowadzało niepotrzebnie do dublowania się wypowiedzi lub pytań.
Jedynie kolega RoRo, za co mu chwała, ma tyle cierpliwości i samozaparcia, by wynależć numer postu zawierającego potrzebną informację... icon_razz.gif Mi się nie udaje!
A pamiętając, że forum i ilość nagromadzonych w nim informacji rośnie z biegiem czasu z oślim uporem twierdzę, że taka opcja już w chwili obecnej stała się koniecznością!
I tu nie chodzi o powiększenie bieżącej ilości postów na stronie, a tylko na wprowadzenie funkcji "Brak stronicowania", która to funkcja mogłaby być uaktywniana w razie konieczności przez użytkowników forum.
Spine!
Dla przyszłych pokoleń... icon_mrgreen.gif
Pozdrawiam
Bartek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
nooooooooooo doooooooooobra icon_wink.gif. popracuje nad tym



Cytat

Będę upierdliwy jak mucha latem podczas poobiedniej drzemki...
Wprowadźcie, błagam, funkcję "Pokaż cały temat"!
Korzystanie z tematu "Co z Jolidą 102b" bez tego udogodnienia jest udręką!!!
Nie mam już siły, by Was prosić i przekonywać!
Ale... nie odpuszczę... icon_twisted.gif


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

O co chodzi ?
Nie mam otwartych żadnych innych stron oraz właczonych żadnych operacji.


"Liczba otwartych tagów nie jest równa liczbie tagów zamykających. Proszę poprawić ten błąd i spróbować ponownie.

Prywatna wiadomość NIE została wysłana"



mi tez coś takiego kiedyś się wysypało..i skopiowałem to co napialem, anulowałem wiadomość za drugim razem poszło gładko icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Spine 17 11 2008 o godzinie 08:04 napisał w odpowiedzi na post o treści


Cytat

Będę upierdliwy jak mucha latem podczas poobiedniej drzemki...
Wprowadźcie, błagam, funkcję "Pokaż cały temat"!
Korzystanie z tematu "Co z Jolidą 102b" bez tego udogodnienia jest udręką!!!
Nie mam już siły, by Was prosić i przekonywać!




Cytat

"nooooooooooo doooooooooobra . popracuje nad tym"



Spine!!!

Obiecałem, że nie odpuszczę  icon_mrgreen.gif   icon_twisted.gif

Z "Jolki" mającej coś koło 70 stron nie da się korzystać!!!!!!  icon_evil.gif


Zrób coś!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Spine
czy w wolnej (czyli „trochę mniej zajętej”) chwili mógłbyś rozważyć zmianę opisu przycisku „odpowiedz” na „odpowiedz-cytując” (lub coś w tym stylu - by jednoznacznie informowało, co się stanie...), bo niektórzy nowi uczestnicy Forum mają problemy z właściwym wykorzystaniem i rozróżnieniem „odpowiedz” oraz „odpisz” W każdym razie powinno to wszystkim pomóc...
Parę zarzutów co do czytelności Forum znalazło się w tym miejscu
http://forum.audio.com.pl/index.php?showtopic=8394
a chyba szkoda kruszyć kopie na ten temat, bo czas ucieka - a można go przecież lepiej wykorzystać niż na usuwanie niepotrzebnych cytatów czy łagodzenie zadrażnień icon_wink.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wejść ze strony głównej w "ostatnio na Forum" ,muszę albo się zalogować albo wejść w "Forum dyskusyjne" i konkretną zakładkę.

Witryna sieci Web nie może wyświetlić strony
HTTP 500
Najbardziej prawdopodobne przyczyny:
Trwa konserwacja witryny sieci Web.
Witryna sieci Web zawiera błąd programistyczny.

Możesz spróbować wykonać następujące czynności:
Odśwież stronę.

Przejdź do poprzedniej strony.

Więcej informacji

Ten błąd (HTTP 500 — Wewnętrzny błąd serwera) oznacza, że w odwiedzanej witrynie sieci Web wystąpił problem z serwerem, który uniemożliwił wyświetlenie strony sieci Web.

Aby uzyskać więcej informacji na temat błędów protokołu HTTP, zobacz Pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie,

Adminie, czy możesz mi zmienić nick PSV !!! na nick hubi1. Bo pomyliłem przy rejstracji i dałem odwrotnie, a chiałem się logować jako PSV !!! a potem żeby nick na forum to był hubi1. Albo najllepiej będzie jak będe sie logował jako hubi1 i na forum tez będe hubi1.

Pozdraiwam,
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Mam pytanie techniczne ,coś takiego robi mi się gdy klikam na ikonki "Pożytecznej akcji cz.II" ,ale tylko gdy używam przegladarki Explorer
przy Mozilli mi się jeszcze nie zdarzyło.System operacyjny Vista.


HTTP/1.1 200 OK Cache-Control: no-store Pragma: no-cache Content-Type: text/html Content-Encoding: gzip Expires: Mon, 26 Jul 1997 05:00:00 GMT Vary: Accept-Encoding Server: Microsoft-IIS/6.0 X-Powered-By: PHP/4.4.7 X-Powered-By: ASP.NET 2.0 X-Powered-By: ASP.NET Date: Sat, 18 Apr 2009 07:15:20 GMT Connection: close ‹Ô<ŰrâH–ĎŐýYꝲk#$†˛q-ľŰí[ůnwW‰”€@&middot;’fće"&ö&ć öe_ö&micro;źf&raquo;ţkOfJB ƒ&laquo;&raquo;˘Öe)oç~2OžLyóőîůÎőĂĹęř&brvbar;.n&para;OŽv°&ŠwĘŽ(î^ď˘űĂëÓ$ĺ čÚĹ–§űşmaC÷Î$t|ßy'ŠĂá0?Tň&para;ŰŻ/Ĺ' K˘ƒƒ×5?62Żůš°őýwß&middot;Ép>™†ĺŐR IŐj•ĐíM°&para;&micro;i#ÚyŤ|ę냚 Ú–O,Í9D@A&copy;&řäÉéŕ ¤v°ëżÖ÷[k‰[›ľî`ľ:ÄMÝÇ>jŮ.:ě›ŘŇýŃ—´7Đ…m`K´"ďĽičVąÄ¨ ž?2ˆ×!ÄPÇ%­špEk&reg;hM^ő<QZXY\~6=ŐŐ?ŢŢĹĚkäąjM8ľbĄ|×&para;6EŢ´ÄđľŻ3cçOI ˝Ýń›öS:ý&Ńt cU— ´& †a&raquo;žč¸&para;oÓ‘}ŤqŞfđ2Vű†Ý÷Č{ĂĆZŤ´ZDő_1âj1Š"ƒęŰ}܆îÇĐ“+DĘË™0őë&micro;5ÔŃ5B  Ń_­ľĄR›G&brvbar;yśś&laquo;ď­ľE&brvbar;ĘÔ[hu¨[š=Ě›fĂ„&brvbar;FA‘*R&copy;T”ĺFá-(Ëď&raquo;Öí;§Ş!‹ ˝*¸&para;í ąőjNŞć„[âjŘÂ9TwuläĐ!1Ä×U¨ńŔ×<âę-!'I9á‡űo…BąTUé[UU[eŢ Ňř‚&copy;kšA„\1W€kĄÜzÎwű$ö&laquo;0yË8H#=Ź5&’#ź˜&laquo;ÂŁÖýíŞŽ)[ĹTl&micro;•66 âŽňŘsžŢ7Á9&micro;š´", r_7ĚQ^‹ÖĽÚ…‹=üĆjzΆÍöĐÚ#z:řfűČ&raquo;qj‚n&para;‰&brvbar;I&raquo;IŤőę“Tmôť|tô<ˆóqł€ŘĐöj&middot;çÖ)x9ďű5Ş&middot;ąHwlĂvk+&micro;&not;Ě1RY&copy;6¤#•ŠĘ&middot;gĄˆNk3L3’&para;°‹]{¨Ź­¤u t2äęwjZŘă 79ĂĐR€KâćĺŘö{ýL0ÝŞ°Ň-Źŕ&raquo;ľEÜńˆăéŮ&reg;c&raquo;Xu-=Y4f ]:ľLÓ– ůçl;#Í&para;#(óŤ›ĂYÔ¸C&not;‹wAQršq—¤oϸٚ4Ă4c!iwŔżĺc ŮĎ4‡á¤Ď˜¤k~ –~1^ËÍDÉ°Ę´&reg;Ýv&plusmn;ÉmňŔ°›Řŕď&middot;şa€dŇŇć}'dKSÄ‚ë6ťľ—‰TeÍ1¤AĹŇHcŇÜ\ŃZş:Ξ]b}b$Äk§čH'$ÓK•˜đs^š€‘楔ů^Ęá,ęĄ!Ö…˝´X)JŠ—VĺoÎIĂłvĂYHÚÍvXÍ&para;&kŽGPÁí˘˜nźix.‰ ö™ŤČĺí1LaÍҨŽ,‹pĐĆ:ţü7Ź3ńę´ó)+.Ť&plusmn;ŢS&raquo;Ů‹fÆ3$Ák33¤ gzT&plusmn;Q•źq¨$ˆ4‡ Ěő§Ě‚ţ!]ĚźÖ r&copy;(•R÷ĺň7çO7%˜ŽXHšÂOtîeŻx=Ţ3ą°†[])Ĺę2Pť§oâŘlhŚˇbĹĄńęžo&raquo;s|¨tˆaŠŞ–ĆvŞ{ÝlT&mŤáá契\j{°/ÎFä…=&brvbar;§CĎtŘRŁ\žç°3 Ň6’í°0‹8léÂ&laquo;H…bŞĂV*ßžĂ&brvbar;­€Sƒ`űâânr“NŮdže{Şߍ—ÓÍ,t°}ţçâ2ś˝áŃćâ8Ĺm<YŃáţa&’N&laquo;“Š"G&brvbar;A—•Ę3ť‘fĐ!ą€YĐ #¤łť)ȡ&laquo;ű$H§Ażż"QLćŘčX¨ƒąĚˇI9ÝjŁ&micro;5šĄ›Í.™ęăąĹ€Şé<ë&brvbar;ČrÔđŇ´&micro;ŃV¸mjú€Vę–Ó“&middot;@•FS&copy;6ˇÔhěÝîť]_×/ö&reg;jž&reg;`Ły*ůyH0ęćž X“ĘšÝíÝ]]ׯ÷BH&plusmn;ŠŠ8Ü&raquo;ŘŢź_?Îv÷Šg×myWţpW7.&middot;vęíSú<¨&middot;ˇßÓĂÎa&raquo;sÜĽŰ&middot;ooGÍúÍMKŻęw%C&micro;zƒÇƒ[óáţÖÓvJźÔ­÷X?ÚßV{űíd§Pí_ßU%Uľ˝ĐĚŰŃö•ńéáţ&plusmn;ŁĘg#|ż]8ďÝĘWwRç1h˙ w:MS3~:Ľ´ńý&copy;w´Ł9M]uÎźŠ?]ËĄł&brvbar;r;~Ľ&copy;JZýć6÷ĺ‡űł&reg;jCm×Ů×z†˙p§×ĘŁˇöÎl ĎzĽęđ1>Ů&copy;[0&para;p<ę­}ÇŚ×öŃöî°rWď÷nn‹ZýöřâŔđGŰcŐ<­™ô˝icon_neutral.gif¸?.46bőúŘÚ&para;ŽôúŕBŻW&not;Łźé˙tb:ĂÇŃQűd\l_Ź.ĚËŢA}o˙Ш&para;>ČŐľvxm\ůNłĺŻƒŢAĄŤž ŁÓB,ßhhö…íůŰXí­’ô˝Ćn›ř9Ä u&middot;ÍD°ăó&para;ĺő›&brvbar;ü­NW&reg;ľEŻk¨… ŹĽŤ†ÇČË'9Ď|HŽŃ°‘9&tŘ䨐ؔq!IAÓ_™DńăÇäÜ×?+ą#ÍKâŮ}W%yü¤˝×jcĺĽ~ß><ęi^ß_7.Ą&reg;CÚňl:~­&not;ŔOAx¤Z’áwˇ°ČůĘ"x×î;gÚ'É—Nˆq_ÝţäZw†Ľ˙ kÎĺIîYž§•ÜĂ›Š-}1Ë™kdI@1uăÜş ő˙gn ÝZ˝Ĺ†&reg;aˆ˘ĂoQ­†„€€ŢĽA3}VY'nEÁŃ/&ƒb°€f(”†žˆâ‡…Ëže%ŇŤ¸Ŕ|Ü4jÚ&reg;F#˛J Á¨Öרě9X ËC]ó;5ˇ"KŃYkȡ´†Ězx;ýžžw&not;&para;•MěŃE(,˛ĂĘšp@,BUZ&reg;&reg;kŕ ‚TZŻ&reg;—I*Ój‹x>ŃR&para;ĐűľËŕM_Ł+•Ţ&para;€YŰ€˜†›_ÜPšƒ€&¤YŞ‚„:„žBAˆsŤ ź/ť›˘Ż}ŽňŽ˘´,‹…ţP— /î&not;šU›šH&brvbar;dĹŤ.´G:AL™qÜl§Ě:‰gF(xw)ĺ/JE´88bß%-Ü7řV!Msť†+5T&copy;A7NÜöc`"ˇ&not;Ë ˛&copy;8pLÎŚ˛pśRŽŁ§DÄ &reg;\ŘÍ.Q}¤Řóh@§đx§ÉëŞÖ,“5LĘÚš$&copy;­&micro;jąYY+‹Ą’R* TdŞ­‘ŔAůe ŘlZôŚ>obŐ&micro;Ů%Ľj›˘ÓoŠ^ÇV{C< ˘Š›žŘ„ѲgŞ~€-„G7;&para;;śĚrĄcą&plusmn;ě&é­ŤM&raquo;Ř bTlöOkuU%ôşB˜zĐľk›X&middot;x¨’2nżoWÁ­†`›vÓ˜ö@'Q7ŘŤw$ž]Ŕâ;l1ĄÄÇ|‚mśîŹ˘Q`k&brvbar;Sł­Ň˝OÔ)Ü\CżW›ÄlŤ[KĘG<€ł˜`ŃŚ “ś’W$(ľŚ`Ç1tľ}źÖ"ĺŻ1} Č1úmÝ'k“ÄUź)ĂiŰ"DlŚ~VčAäv;míˇ6mß&middot;Í Wdž˜ér&not;oÂç*ńiYNN°™51ě­č’ń¨§§ÍIđ “MX?™&copy;čň&middot;ŕtE&copy;ĺ&para;)¤ź$&raquo;PČś*¨§G"ĚFT—&plusmn;ŕ¸öSXI!ޘJT1AT|ˇX/2ˆ*ţnëĆßsŽ´0aA…Č&copy; ‘ç*D&copy;¤ń.§(DžŁĄĺ1…vŽ<^*ŚbŞ0hmĂ&plusmn;7ßu˛$’j˘Ĺß•ű…­!3ZŚ`É•řÔZ(”5&not;Lˢ”*‹Ň´a$bK9Ő0JI1pŇšnô,ăiË<ŘÎ^ą€4Ó“/&para;|Đľ&plusmn;5&٘‰`Sdc&para;&ó„¸`zcźÔk1˛-“&brvbar;í>@ô†Ř9h=­&reg;8îx¤ę^OZÉ­˜ŤxÉy^y+LöĽ(Á• ÂhŚ¸Öb="yÇÔÉ„_&copy;šĚşAđ5ázć'ŞŤ$áő â䝎ó ÷r‚r™S./Ç}: Ć}:ą&copy;2‘‘‰ü%2 .- %Á‘Â9R–“J:ŚeĄ˘,"eY&copy;°ř Ŕ8 &not;M! ~l|đßA6—Ó&not;úFˇđoţÓ)ÖŤř†źĎ3&not;&micro;&para;Š[€$ĄŮ˜ŇZxLAžŞL$Łuz!$xaGŰ}÷,)ÎE˛žmo ,„˛€ÂCf“LÇ&raquo;˝AtÎ&plusmn;ÓÁV›&not;úÝˡÝZy&raquo;1G­q‘a`&para;l\¤<žŤ“ąâ&brvbar;‚mŰR!^î% ‡&copy;ĄÝ(Uy§űťs‡ŐŢ*=ľ {„íaŰ›O}Űߘ•ŻĎ!ţ KěĚ-¨ƒŘŢHďĹÂű\˜Ů&para;x.†›ü[Ţś§ &para; >o3_řXö´EŃ(&f)—¤Ý7°&raquo;÷丰ÇńEÉicon_cool.gifb’-óď.‰&para;1Đ=˝&copy;ÓýŐ;~4˛!lŤ?˙m„¨ŕ6iüaĄű /Ň0“…sł8ńBN ädQ^ ~źŹę‹S‘]D|ol&plusmn;˙3‰Ädž”€ ß°ĂęĘ˙ƒ C)ľVʁÔŘĹŇ™lĂ‹R s‚/Ř&micro;“^\lé=˙!IP],˘KŸhÎ`VTSiÂz.ƒđ‡g ˘hćáŔ†Ăô5wGţ›ČNgÇľCtŕlíŽőßţŃëw‰9BcŚŰ´U4Děţ&para;ô>ęŮéZ¤m#l?€Ś;=+\901Ű1 p6ť¸¸űŰßŐˆĎCCˇŁëˇ­›¨gč=K§?Řć&raquo;€€âDć˛Tš“ą,Me.ˇüj‹nl¨ĎO&plusmn;ĺ ‹ ć j!ś}@ţžhŘm r&para;†&para;ëw¤FíćřlO6R Á$ř\ÝpEކ`&copy;†ŘŠhM ›bĚŠóÔţü+U‰cSKýöź`MFĎF]˘Y6•d—Ä$I¨Ś‰eé$&reg;źăľďÚČ'ź şvA&plusmn;Ě=ňč„B5&copy;~°ßţÎ5˙zF!ӯǸDxcuLI‰ôĆtč˙ţŹú>ÖëĆÔÉçŐ ˙1b‰<ŠĘŁtwaŐqm éT7ńí!éć7Eg‹›äUĎvô~ŔZúç_=0&copy;ž­! a?ŃE`ˆCdkl&not;@Pu=5äSEuĂ@,;ě!ˆ‰; Z icAĘÂĐ&laquo;­{‚zt×UđEěöÄ0PŐ}˙]*I´śÁˆŰ/IÉ '˙˛Ó_ł)Żi˛&áäüDa95&para;-Ď‹m‹rjƸ<'¸]ZHĺ—5>/¤ßAŐ/S`x*2Cý€7ˆŹ&*bţß˝ŇrvŢrJn&plusmn;vˆS&raquo;&micro; ŐQ…7mm˛5Čë`:yą°Ń…`×rEö]Ď3Dƒč?9 %¨_Ińa´oqV˘Ł&para;wˆŠ´Ű<î 9Ą˛žŁÇ)'È}jNɨá7&not;˛á­—ĺ\&copy;˜[ŻČąr9ů0Ę:SZŹ!–˜‰IVrRňóň(W&laquo; ‘uP9=¨ŕx˜ĹĎ žž‚a׿ÖMZ&plusmn;J3.É&not;íŰQvŐyΧÓ9Š\&copy;ä&not;ľaäVzYçYy•ĘT‘eąúuÉf_(ć(ň—‘]TĘ@v&plusmn;ZüşdłO&para;růËČV tŻ”Ë_•lţeLŽ"ŮRyČ–Á&micro;ľŮŃ÷9Šü…ŇV€j&copy; |UŞů˝îś˘Ě%:˜v&brvbar;ĂŔeŻň‰"˝{z!s#Jýy¨†Řu×ĹŁŐčB)lö B_&middot;GGÚę)Ä&middot;ôňeÚ ˝—ů,şÄĺWˆWß'Š?/@ďGô} &raquo;ŚŰgűĺéßeqmĂ&middot;ĽŽŢfM@,ˆ¸&reg;íšP úŁ0˘dě˘ ňŔ&micro;ű…&plusmn;ĚpBómlxt% dŹŘăýÉ‘ÇŞ–§’DÍŃ/ż \ýyíÇü/+éűŰ˙Ź *”ů%?U#dYdx_ôŐóÜÖOŽŔ4ŹÎĎźÄ&laquo;'źÜm×OF%oçb§}rZţé|&raquo;}âyƒ“őáÉCŻu÷¸ë ŞW'ú§Â‡‚f&middot;OÎÎ\ąąűăxG.-}­śîśů}ň¸OƒĽę ž5’đ&mú-]zÝuęŽnt‘{Ş˙Ü$ń&middot;]Ň&reg;ňĆ.‘§’”¸'\ďŤŕěŘ&brvbar;i[h“&raquo;ÜôA€“”Ń“Żk˘Kß3_ĽĽz ŘÂűKT—Á;ëBŹfłă%1Óz)'IĄčŻ…g’sĆÉ2W,&Ć&plusmn;ř2NŠÁW3›ěď6ÁË˙˙˙{¤žJ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...