Skocz do zawartości

Pytanie do administracji


Recommended Posts

Czasem się wyswietla a czasem nie icon_smile.gif
a dlaczego tak jest nie wie nikt .
Nawet mój kolega programista informatyk ,w pierwszym odruchu myślał,że brakuje mi czegos tam w przegladarkach ,ale po odinstalowaniu
i zainstalowaniu od nowa ..................to samo .
Moja diagnoza to .....................................Vista !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni u góry strony mamy dość hmmmm... "konkretną zajętość" miejsca - czyli sugestię by się zarejestrować.
Jak dla mnie jest dość męczące, bo zazwyczaj wpadam tylko na parę minut na Forum by przejrzeć świeże posty i trochę mi to przeszkadza icon_cry.gif

Czy jest to wersja testowa i Admin czeka na nasze reakcje? Bo mam nadzieję, że nie jest to na stałe ... icon_rolleyes.gif


Fono_Master
A którego Explorera masz u siebie "zavistowanego"?
Dzieje się takie paskudztwo na każdym linku do "charytatywnego klikania"? Jak wywołujesz link - dajesz "otwórz w nowym okienku" czy korzystasz z lewego przycisku mysiastej?

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radi73 - icon_mrgreen.gif moze cenzura nie pozwala??? icon_mrgreen.gif

Powinno byc dosc latwo - wchodzisz w profil - ustawienia - zdjecie uzytkownika (Twöj obrazek) - przeszukujesz nosnik i wrzucasz. Maksymalny rozmiar 150x150 i 50k (gif/jpg/jpeg/png).
Nie mialem zadnych problemöw, jednak zdjecie przed wklejeniem musialem baaaaaaaaaaaardzo zmniejszyc, zeby w ogöle moglo zostac zeskalowane.
Pozdrawiam. icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Witaj Spine,
podoba mi się pomysł z wyświetlaniem fragmentów najnowszych postów na głównej stronie Forum Audio icon_razz.gif
Przy okazji - w tej chwili chyba najwięcej problemów ze spamem jest w rubryce GIEŁDA - KUPIĘ icon_sad.gif , a uspokoiło się na SPRZEDAM.

Muzyczny_Gość
zmiana ramki - no to wywąchałeś sprawę icon_mrgreen.gif

Pozdrawiam
PS. Czy dzisiaj rano (tak między 9 a 11) były problemy z serwerem www AUDIO, bo nie otwierały mi się strony ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mielismy problem do 12. Mozliwa jest jeszcze krotka przerwa w godzinach wieczornych.
Fajnie, ze sie podoba, a spam..... ehhh. Bedziemy z nim walczyc icon_smile.gif

Cytat

Witaj Spine,
podoba mi się pomysł z wyświetlaniem fragmentów najnowszych postów na głównej stronie Forum Audio icon_razz.gif
Przy okazji - w tej chwili chyba najwięcej problemów ze spamem jest w rubryce GIEŁDA - KUPIĘ icon_sad.gif , a uspokoiło się na SPRZEDAM.

Muzyczny_Gość
zmiana ramki - no to wywąchałeś sprawę icon_mrgreen.gif

Pozdrawiam
PS. Czy dzisiaj rano (tak między 9 a 11) były problemy z serwerem www AUDIO, bo nie otwierały mi się strony ?


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

????? Jakis link? Co to znaczy ze sie nie odpalaja icon_smile.gif?


Cytat

jak byśmy mogli jeszcze konkretnie banować to już w ogole by nam ułatwiło prace nad porządkiem na forum...



edit: dość ważne dla Spine


w chwili obecnej teksty zamieszone przez "Redakcja Audio" kompletnie sie nie odpalają... (godzina 22:15)


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
W kwestii tej samej co zwykle - funkcja "pokaż cały temat na jednej stronie"

Przypomnę wpis kolegi Spine ze stycznia bieżącego - 2009 r.
Cytat

Bądzcie twardzi a będzie Wam dane



Takich obietnic mógłbym przytoczyć przynajmniej kilka, ale forum nie posiada funkcji "pokaż cały temat na jednej stronie", a mi nie chce się marnować czasu na wertowanie stron w ich poszukiwaniu ...  icon_confused.gif

Upłynęło dziesięć miesięcy - byliśmy twardzi - niemniej jest tak samo gównianie jak poprzednio, a towarzystwo odpowiedzialne nie kiwnęło palcem, co oznacza, że ma nasze błagania gdzieś, uznając pewnikiem, że jak się towarzystwo nie buntuje i nie wychodzi z kilofami na ulice - problemu nie ma!!!

Ale chciałbym zauważyć, że problem nadal istnieje, a postawa strusia przystoi... strusiowi...

Generalnie - bez odbioru. icon_mad.gif  



Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mawia prrzysłowie "Gdzie diabeł nie może, tam babę (znaczy się Olę icon_redface.gif ) pośle"!

Zobaczymy, czy oddech Oli jest skuteczniejszy niż groźby i wyzwiska...  icon_rolleyes.gif

Złość - jako że jesteśmy w wirtualnej rzeczywistości - była również wirtualna. Ale nie zmuszajcie, by się przerodziła w rzeczywistą!  icon_wink.gif

Spine!

My rozumieć, my wszystko rozumieć...

Oczywiście - bez obrazy, proszę!  icon_biggrin.gif

Pozdrowienia dla całej ekipy!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko - osaczać biednego Administratora... icon_cry.gif
to nie jest bezcenne! icon_eek.gif
W dodatku czuć gorący oddech na placach - oj, będzie się działo! icon_mrgreen.gif

Spine - w imieniu moderatorów (a administratorów w innej dziedzinie - w realu) przyjmij moje wyrazy ublewania i solidarności! Tak przywalić człowieka (pracą i nie tylko), a do tego strzaszyć i poganiać... chodź lepiej na piwo, co się będziesz stresował icon_lol.gif

Tym niemniej na obietnicę (co prawda nie była wyraźnie wyartykułowana, ale jednak...) większej ilosci miejsca na fotki to ja chętnie, więc znowu ktoś Cię będzie męczył (to nie była groźba, ale w razie czego znowu się przypomnę icon_wink.gif ). Ceirpliwy jestem, ale pamięć mam dobrą!

Pozdrawiam
PS. Bert - jakoś nie widze Cię w tej niewirtulanej złosci icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to śpiewa od 20 lat!!!
I właśnie wychodzi jej nowa, 10 płyta "Odjazd" ... w sam raz jako nowa płyta do wyboru do akcji "p. za p."
Co Ty na to, Olu?
Płyta ma się ukazać w listopadzie 2009 nakładem wydawnictwa QL MUSIC....]


Pozdrawiam
PS. Jutro przejdę z wirtualności w real - jak przeżyję (mam taki zamiar), to będzie ciąg dalszy icon_mrgreen.gif
Jak drobna dziewczyna takie rzeczy wyczynia z RA, to co dopiero mówić o zwykłym modzie icon_wink.gif
Ale chyba się jeszcze nie naraziłem za bardzo groźnemu (przecież z nie napiszę "strasznemu" icon_wink.gif ) Adminowi?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...