Skocz do zawartości

Pytanie do administracji


Recommended Posts

Dnia 6.11.2023 o 23:01, DiBatonio napisał:

Tylko, że wcześniej otwierało to główna stronę forum.

Często z tego korzystałem. 

Jacek,

Ale jeszcze wcześniej (i tak było od początku) przychodziło się tak jak teraz na stronę Magazynu AUDIO 😎.

Teraz w każdej chwili możemy przejść na początkową stronę naszego Forum klikając na "Strona główna". Mniej się ten link rzuca w oczy niż duży czerwony napis AUDIO-ale trzeba przywyknąć(przypomnieć sobie stare czasy...).

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Tak, to były stare czasy, kiedy logo linkowało do www. I prawda jest taka, że po którejś aktualizacji zapomniałam zgłosić, żeby to zostało poprawione, gdy link zniknął 🙃 To taka łączność bazą.

Mam nadzieję, że się odzwyczaicie od klikania w logo (nie powiem, ja też to robię odruchowo), i przyzwyczaicie do frazy "Strona główna". Tymczasem łączę się z Wami w niewygodzie, czekając na zmianę nawyku. Mówią, że aby czynność weszła w krew, należy ją powtórzyć 21 razy :) 

Pozdrowienia,
Ola

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

@Redakcja AUDIO czy jest możliwość do tych dwóch 👇

Screenshot_20240130-001617_Chrome.jpg

Dołożyć np. "Odrzuć wszystko" , tak jak jest to juz na wielu innych stronach www?

Nie ukrywam że zniechęca ręczne blokowanie "wielu" pozycji, co przekłada sie na mniejszą ilość wejść w ciagu dnia na to forum.

Czesto "wpadam tu" w tzw. " biegu" generując multum wejść na dzień (nie zawsze pisze, ale wiele czytam i śledzę multum wątków). Jednak poprzez powyższe utrudnienia, zmuszony będę (inni też może) rzadziej korzystać z tej formy spędzania chwili wolnego czasu...

Pozdr.

 

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, gienas napisał:

ta "uciążliwa" funkcja jest od Google :)

Nie wiem jakiej przegldarki używasz, ale w Firefox - ustawienia - prywatność i bezpieczeństwo jest kilka pozycji do zaznaczenia.

Wchodząc na inne strony www, jest trzecia opcja np.👇

Screenshot_20240130-005236_Chrome.jpg

Szkoda zatem że tutaj nie ma "odrzuć" (jak u innych), mimo korzystania z tej samej przegladarki i na tym samym sprzęcie :/

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Kiedyś kręciłem się na weselu z kieliszkiem wzdłuż stołu. Kieliszek z kuzynem, z ojcem weselnym, ze stryjkiem itd. I przede mną jakiś koleś to samo robił, tylko przy okazji "napijmy się" opowiadał kawał. Ja szedłem za nim i 5 razy słyszałem ten sam kawał. Tak jakoś przy okazji powyższego mi się przypomniało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...