Skocz do zawartości

Pytanie do administracji


Recommended Posts

7 minut temu, Amarok napisał:

Na wątek covidowy juz od dawna nawet nie zaglądam, z ilości powiadomień  domyślam się, że musiała być dziś wieczorem jakaś zażarta dyskusja. 

Jak zazwyczaj bezcelowa młócka. I jak zwykle człowieka poniosło z fala 😒

47 minut temu, Fafniak napisał:

Droga administracjo

Ja wiem że macie w d... wasz własny regulamin. "tematy kontrowersyjne" to nie gwiazdki, nie covid... ok...

Czy nie rozumiecie że wypowiedzi w tych tematach tak czy inaczej podzielą ludzi na forum? Że zadry zostaną?

Co zrobicie - wasza sprawa

Wasz cyrk - wasze małpy

Ale przemyślcie to, bo do spraw kabli podchodzicie jak do śmierdzącego jajka - LEPIEJ NIE RUSZAĆ !!! Bo sie pokłócicie !!!

Ale tematy polityczno/covidowe żyją sobie jak pączki w maśle

Dla mnie to jest po prostu hipokryzja

Pozdrawiam i opamiętania życzę

 

Ale Ty Fafnaiak o co chodzi? Skarższysz się administarcji i zaraz wracasz dalej swoje poletko obrabiać. O co c'mon?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, slaw0001 napisał:

Skarższysz się administarcji

Skarżyć to ja moge na coś że ktoś coś mi zrobił albo ktoś komuś innemu

W tym wypadku zwracam kolejny raz uwagę, że trzymanie takich tematów na forum powoduje zatargi.

7 godzin temu, slaw0001 napisał:

Ale Ty Fafnaiak o co chodzi? Skarższysz się administarcji i zaraz wracasz dalej swoje poletko obrabiać. O co c'mon?

Rozumiem że ja jako ten który dostrzega absurdalność sytuacji trzymania takich tematów na forum, powinien zamknąć gębę na kłódkę i w ramach spokoju na forum nie odzywać się? Nie zaglądać ? 

No niestety te posty pojawiają sie w najnowszych (po prawej stronie) i czasem ciężko przejść obok niektórych wypowiedzi obojętnie.

Tym razem wpadł mi w oko post Butlera, który napisał o jakimś młodym chłopaku który ma typowe syndromy antyszczepionkowca -czyli obawy przed bezpłodnością i czipami.

Napisałem że nie znam takich ludzi którzy by na serio mówili o czipach. Prócz doniesień internetowo/medialnych o jakiś takich wypowiedziach "kogoś tam", nigdy nie spotkałem takiej osoby. Za to każdemu człowiekowi który nie wierzy w te szczepionki przypisuje się określenia "antyszczepionkowiec" (co w bardzo wielu przypadkach jest nieprawdą bo ludzie szczepili dzieci na wszystko co można) , oraz to że wierzy w czipy.

Natychmiast włączył się Tomek z syndromem "wina Tuska" ups... carrramba!!! "wina pisu" i tak poszło.

 

Pisałem o tym wielokrotnie już. Dotarliśmy do sytuacji gdzie podstawowym widzeniem jest "jak nie jesteś z nami to jesteś przeciwko nam". Ja to nazywam obozami/frakcjami szufladowymi. Najgorzej mają ci którzy chodzą między szufladami :D

I oczywiście można założyć że szuflada będzie się wzajemnie nakręcać i napawać nowymi wpisami wyznawców jedynej słusznej doktryny (dla danej szuflady) ale w takim razie dla spokoju tematy te powinny być ukryte od wyświetlania a wejście w nie, obwarowane zapisem - "tu pogląd jest jeden, nie zgadzasz się? Nie pisz tutaj nie chcemy awantur na forum"

Nie wiem jak wy ale całość tego problemu to jakiś absurd. I jeżeli nie widzicie że takie tematy tworzą problemy, no to sorrrry ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2021 o 14:15, misiek x napisał:

Kochana administracjo , pierwszą prośbę do Was napisałem na papierze listowym, drugą piszę na papierze ściernym, gdyż domyślam się co z nią (prośbą) zrobiliście.😄.

Czy powiadomienia na maila mogą przychodzić w języku polskim a nie mieszanym angielsko- polskim.

Przykład - Somebody reacted to post w temacie

Matko bosko!!! @misiek x właśnie zauważyłam Twój wpis 😎 Coś już przetłumaczyłam w panelu, może będzie OK.

Poza tym, DLACZEGO WY TU PANOWIE ROZMAWIACIE O ŻYCIU!?!?! Ja to albo usunę, albo przeniosę, jak tylko znajdę czas. Do cholery to niepodobne, żeby nawet w tym wątku się kłócić 🤦‍♀️ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.02.2022 o 23:17, Fafniak napisał:

Droga administracjo

Ja wiem że macie w d... wasz własny regulamin. "tematy kontrowersyjne" to nie gwiazdki, nie covid... ok...

Czy nie rozumiecie że wypowiedzi w tych tematach tak czy inaczej podzielą ludzi na forum? Że zadry zostaną?

Co zrobicie - wasza sprawa

Wasz cyrk - wasze małpy

Ale przemyślcie to, bo do spraw kabli podchodzicie jak do śmierdzącego jajka - LEPIEJ NIE RUSZAĆ !!! Bo sie pokłócicie !!!

Ale tematy polityczno/covidowe żyją sobie jak pączki w maśle

Dla mnie to jest po prostu hipokryzja

Pozdrawiam i opamiętania życzę

że zacytuję siebie i znikam

A gdyby jednak było mało ...

Przypadek człowieka któremu dałaś 7 dni na przemyślenia - to jest wypadek ekstremalny ale obrazuje doskonale problem tych tematów

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fafniak faktycznie zniknął, bo za duży jest tu bałagan. Człowiek dostał 7 dni na przemyślenia, na forum go już nie zobaczymy.

Jeśli chodzi resztę, to o kablach na forum można było i można teraz rozmawiać, nie zauważyłam, abyśmy tu czegoś nie tykali, po prostu jest to punkt zapalny, ale dyskutować każdy ma prawo. Największe scysje miały miejsce wokół tego zagadnienia, ostatnimi czasy najbardziej ze względu na upiększanie nim wielu dyskusji w sposób zbędny. Bynajmniej nie oceniamy, kto ma "rację" i nie jest to kryterium dla naszych reakcji. 

Czy hipokryzja? Jeśli ktoś się chce posprzeczać, to pretekst zawsze się znajdzie, więc czy będzie to covid, czy polityka, czy kolor wzmacniacza, nie ma różnicy. W kwestii polityki panuje raczej jedność, wątek covidowy bywa zapalnikiem sporów, zgadzam się. Generalnie to ludzie kreują jednak poziom dyskusji, a nie temat sam w sobie,  jeśli się okaże, że kłótnie będą coraz częstsze, możliwe, że wątek covidowy zamkniemy. Przypominam, że najwięksi agresorzy objawiali swe możliwości w tematach merytorycznych. 

I bardzo proszę, abyś nie pisał do mnie, że mamy  w d... własny regulamin. Taki zwrot jest podszyty agresją i w gruncie rzeczy dość obraźliwy. Z góry dziękuję.

A temat zamykam do oczyszczenia, bo ja sobie, a Wy sobie. Połączyłam go z takim samym utworzonym lata świetlne temu. 

Dobranoc :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.02.2022 o 22:23, Redakcja AUDIO napisał:

Czy hipokryzja? Jeśli ktoś się chce posprzeczać, to pretekst zawsze się znajdzie, więc czy będzie to covid, czy polityka, czy kolor wzmacniacza, nie ma różnicy. W kwestii polityki panuje raczej jedność, wątek covidowy bywa zapalnikiem sporów, zgadzam się

 

Długo zastanawiałem się czy odpowiadać. Ale w końcu doszedłem do wniosku że powinienem, choćby dlatego że na kilka moich pytań nie dostałem odpowiedzi.

Tak, to jest czystej wody hipokryzja.

Ten punkt : "2.3. Umieszczanie przez uczestników na łamach Forum treści prowokacyjnych" - tak po prostu, w jego podstawowym znaczeniu jest łamany! To że administracja toleruje te dwa tematy nie oznacza że stają się one "nie prowokacyjne". Mam wrażenie że macie trochę jak dzieci. Zamkniecie oczy "to znikacie" ;)

Na koniec wklejam videło faceta od fragmentu który mam cichą nadzieję trochę do was trafi i może przekona że brniecie jednak w dalsze podziały. Przesłał mi znajomek. Nie jest mój ulubiony typ publikacji ale może trafi do was? Fragment kończy się na 2.31.

Pozdrawiam i żegnam (czasem zajrzę do wątku "czego słuchasz") 

  

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fafniak żywcem Ci się nudzi... Kiedy ostatnio była jakaś kłótnia na forum przypomnij mi? Taka solidna nie jakaś tam chwilowa sprzeczka. 

Brakuje Ci tego? Lubisz jak się napierdzielają i masz okazję wtedy błysnąć jakimś tekstem? Teraz może byś coś popisał o lampach, o kolumnach, o tym co nowego i Ciebie ...  Zainicjuje coś z chęcią się dołączę do tematu o lampach czy kolumnach do nich ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Forum stało się obecnie niemal doskonałą platformą wspierającą marketing audio. Wykreować potrzebę > "doradzić", jak ją zaspokoić > sfinalizować sprzedaż. Bez niewygodnych pytań, wątpliwości, edukacji. Branża ma głos i przestrzeń, by wybrzmiał on donośnie i z odpowiednim echem. Bez tłumienia "potrzeb" i rozpraszania uwagi. Reszta jest tylko listkiem figowym. 

I pięknie jest. 

CANOVAEXPERIENCE_perseo-trionfante_9_142.jpg.2fadacec20b130963b23f6095ff0e69b.jpg

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jakże pięknie. Teraz w końcu branża kwitnie bo wpisy Krafta były czytane wnikliwie przez nowych użytkowników którym to ratował portfele, a niejednokrotnie życie przed pazerną branżą. Przecież Ci biedni nowi w audio to stado lemingów nie mających pojęcia czym jest głośnik :). 

Jak to dawniej każdy post w stereo był bacznie obserwowany i komentowany przez sceptycznie nastawionych do branży rycerzy w lśniących zbrojach 😜

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kraft napisał:

Bez niewygodnych pytań, wątpliwości, edukacji

1 godzinę temu, Kraft napisał:

Branża ma głos i przestrzeń, by wybrzmiał on donośnie i z odpowiednim echem.

1 godzinę temu, Kraft napisał:

pięknie jest

Edukacji rodem z ASR?

A  Ciebie to uwiera widzę. 

Pewnie, że jest pięknie, ale już niedługo czuję, bo wróciłeś ...

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2022 o 17:30, Wing0 napisał:

Fafniak żywcem Ci się nudzi... Kiedy ostatnio była jakaś kłótnia na forum przypomnij mi? Taka solidna nie jakaś tam chwilowa sprzeczka. ;)

To nie jest kwestia czy była ostatnio jakaś awantura czy nie. Może przeczytaj dokładniej o co mi chodzi? I jak odpowiada administracja.

Można też sięgnąć do definicji pojęcia hipokryzja.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Fafniak napisał:

Może przeczytaj dokładniej o co mi chodzi? I jak odpowiada administracja.

Obejrzałem filmik " Polska podzielona" , facet ameryki nie odkrył . Odsunięcie od władzy tych co tak skrajne podziały zapoczątkowali może dopiero zapoczątkować jakiś proces naprawczy. Inaczej się nie da. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomek4446 napisał:

Obejrzałem filmik " Polska podzielona" , facet ameryki nie odkrył

To prawda. Co nie zmienia faktu że na forum o tematyce audio trzymanie wątków politycznych wpisuje się w problem.

2 godziny temu, tomek4446 napisał:

Odsunięcie od władzy tych co tak skrajne podziały zapoczątkowali

Ohhh. Przeciekawe że twoja pamięć sięga tylko kilku lat wstecz :)

Dajmy spokój tej dyskusji - przeprowadziliśmy ją już wcześniej, i to nie ma sensu. Twój sposób widzenia, że liczy się to co jest tu i teraz oraz brak chęci sięgnięcia w przeszłość gdzie rodziły się problemy i animozje (sam to napisałeś w którejś dyskusji), powoduje że zaburzasz coś co jest podstawą wszystkiego, czyli związek przyczynowo skutkowy.

Taka ciekawostka. Dragan (fizyk - fajny gość) twierdzi że ciała poruszające się z nadświetlną mogą mieć do czynienia z sytuacją gdy skutek nastąpi przed przyczyną :)

Ale nie o tym traktuje mój wpis.

Ja rozumiem że nie chcecie widzieć hipokryzji w tej sytuacji, ale naprawdę nie zmienia to sytuacji faktycznej.

Dla mnie EOT. Napisałem co myślę, nie spotkałem się nawet z chęcią zrozumienia O CZYM piszę, więc ciągnięcie tematu uważam za stratę czasu.

edytka (zapomniałem dopisać) - idealnym przykładem jak działa takie "ogólne widzenie" to przykład Konrada Piaseckiego i jaka fala krytyki wylała sie na niego ostatnio :). Jest to idealny przykład klapek na oczach u ludzi a co ja nazywam szufladą. 

 

Edytowano przez Fafniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fafniak napisał:

To prawda. Co nie zmienia faktu że na forum o tematyce audio trzymanie wątków politycznych wpisuje się w problem.

Tyle , ze ta polityka np. w sferze ekonomicznej rzutuje również na audio. Tak czy nie ?

Na resztę Twojego wywodu jestem skłonny Ci odpisać w politycznym wątku osiem gwiazdek.

2 godziny temu, Fafniak napisał:

Twój sposób widzenia, że liczy się to co jest tu i teraz oraz brak chęci sięgnięcia w przeszłość gdzie rodziły się problemy i animozje (sam to napisałeś w którejś dyskusji), powoduje że zaburzasz coś co jest podstawą wszystkiego, czyli związek przyczynowo skutkowy.

 

Kur.a , od każdego członka tego rządu i każdego polityka pisu / choćby 10 min. temu w TOK Fm słyszę właśnie tą retorykę . 

- dlaczego nie ma węgla ? i odpowiedź pisowca " A pamietacie Państwo jak Tusk 12 lat temu .... '

- dlaczego jest tak ogromna inflacja ? " A Tusk w 2012 miał bezrobocie ...... 

Fafniak na litość Boską , jesteśmy w dniu 22.10.2022 roku ! To Ci i teraz rozkładają ten kraj na łopatki , gówno mnie dzisiaj obchodzi inflacja z początku lat 90 tych i jakie kto popełnił wówczas błędy. 

Za to ciekawi mnie dlaczego jeden gość z pisu /Duda/ w 2018 mówi , że węgla nie zabraknie, bo mamy go na 200 lat i wisi nam polityka ekologiczna , a cztery lata później sprowadzamy za ciężki nasz szmal produkt węglopodobny z Columbii i innych egzotyków ? Co się zadziało i kto za to odpowiada ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...