Skocz do zawartości

Pytanie do administracji


Recommended Posts

Spine
Gratulacje za zmiany na FORUM. icon_razz.gif

Jakbyś mógł jeszcze sprawdzić ograniczenia w wysyłaniu wiadomości na PW z poziomu komunikatora na Forum.
Wczoraj i dzisiaj chciałem wysłać jedna po drugiej 2 wiadomości i nie wyszło icon_sad.gif Dostałem info, że mam poczekać 5 minut...
Wczesniej chyba tego nie było - czy w ramach nowości jest wstawiony minimalny odstęp czasowy między kolejnymi wiadomościami równy te 300sekund?.
To celowe czy tak wyszło???

Pozdrawiam
PS. A jeżeli tak było od dawna, to może poprawiłem szybkość pisania icon_wink.gif , ale wątpię ...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no !

Cytat

A ja ostatnimi czasy chodząc do łazienki coraz bardziej podejrzliwie spoglądałem na odbicie w lustrze...  icon_wink.gif

Może czas zgolić zarost i przestać sprzyjać talibom? icon_mrgreen.gif

U mienia wsio w pariadku! icon_razz.gif Anglijskiewo niet - tolka polskij jazyk...

Pazdrawliaju!

PS. Nie za dużo tego obalania??? Jutro jedni do pracy, inni pewnie do szkoły icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Coraz szersze grono oznaczonych na zielonych Moderatorów - to cieszy! Greatulacje!

Ale z drugiej strony, jeżeli o Forum idzie, mógłbym dodać złośliwie - jak zwykle, nic się nie zmieniło.

Oddech Oli_be, oddechem, a dolce far niente trwa!

A ja znów chciałem skorzystać ze sporej bazy wiedzy ukrytej w temacie "Co z Jolidą (...)"

I, jak zwykle, po przewróceniu kilku stron, się zniechęciłem. Zniechęcenie przeciwnika - też skuteczna metoda...

Amen! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Wracam do tematu rozdzielczosci forum. Jestem po wymianie laptopa i jak otworzylem dzisiaj forum to sie niemile zaskoczylem. Strona wypelnia mi jakies 70% ekranu (na szerokosc oczywiscie), a ze jego przekatna wynosi 15,4'' to literki nagle sie zmniejszyly. Dodam, ze wczesniej dzialalem na tej samej wielkosci ekranie z ta roznica, ze bylo 1280x800, a jest 1680x1050. Oczywiscie moge zmieniac rozdzielczosc, ale na dluzsza mete jest to niewygodne.

Jesli znajdzie sie chwila na przemyslenie sprawy to prosilbym Administracje icon_wink.gif o pomoc/zmiany
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dodam, ze wczesniej dzialalem na tej samej wielkosci ekranie z ta roznica, ze bylo 1280x800, a jest 1680x1050. Oczywiscie moge zmieniac rozdzielczosc, ale na dluzsza mete jest to niewygodne.


Pacio - warto zauważyć, że:
- to normalne, że zwiększenie rozdzielczości przy tej samej przekątnej ekranu powoduje zmniejszenie wielkości liter icon_mrgreen.gif
- trudno wszystkim dogodzić, sporo formatów (4:3, 16:10, 16:9...) i rozdzielczości (począwszy od 1024x768 po 1920x1080) jest wykorzystywanych przez użytkowników Forum i chyba nie co liczyć na dodatkowe opcje wyboru formatu/rozdzielczości
- większość nowych wersji programów typu IE ma skalowanie, warto z tego skorzystać. Przy 1400x1050 korzystam ze skali 125%, w 1280x1024 jest w sam raz, a dla 1024x768 daję od 90 do 100%. W każdym razie rozdzielczości nie zmieniam i pracuję na fizycznej. icon_razz.gif
- Forum Audio jest dopasowane stylistycznie i formatem do głównej strony AUDIO, więc raczej nie da się od razu wszystkiego pogodzić. A później też niekoniecznie się to uda ... icon_wink.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoRo
Ja bym własnie liczyl na te dodatkowe opcje wyboru rozdzielczosci icon_wink.gif

Zdaje sobie sprawe, ze trudno jest programowac, dogrywac i administrowac tym wszystkim. Nie licze na rozwiazanie od zaraz, po prostu chcialbym zasugerowac, ze przydaloby sie icon_wink.gif

Ze skalowania w przegladarce korzystam, ale jest to o tyle niewygodne, ze lubie otwierac tematy w nowych kartach, a OPERA nie daje mozliwosci blokady skalowania i musze za kazdym razem powiekszac osobno.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o poprawki w ANKIECIE w wersji elektronicznej...
W stosunku do wersji papierowej (w styczniowym numerze AUDIO) jest parę pomyłek.

- Punkty 27 i 28 w wersji elektronicznej sa takie same (OD ILU LAT CZYTUJESZ RÓŻNE MAGAZYNY O TEMATYCE AUDIO:), a pytanie 28 dotyczy miesięcznika AUDIO.

- Punkt 57 brzmi w wersji elektronicznej "ILE PŁYT CD KUPIŁEŚ W CIĄGU OSTATNIEGO ROKU?", a w papierowej jest pytanie "Czy w ciągu ostatniego roku więcej muzyki: kupiłeś na CD/ściągnąłeś z internetu"

Poza tym - zakładam że przyznając punktacje od 1 do 5 (pytania 24 i 31) należy uszeregować punkty od 1 do 5 i można np. dwa razy dać ocenę "3" a nie dać "1" (skoro mamy taki sam zakres przyznawanych punktów w pytaniach 29 i 39).

Na koniec: osoby mające kilka systemów (np. pytania 10 i 17) wybierają odpowiedzi dotyczące tego najważniejszego dla siebie (zazwyczaj stereofonicznego...)? Bo w pytaniach tych można zaznaczyć tylko jedną odpowiedź (w pytaniu 16 "Czy w systemie pracują:" można juz zaznaczyć więcej odpowiedzi).

Pozdrawiam - i zachęcam do wypełnienia ankiety tych Kolegów (i oczywiście również Koleżanki), którzy tego jeszcze nie zrobili. icon_razz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam,
jeden z Kolegów poruszył temat objętości własnego konta - poniżej Jego post

"Witam!
Chciałbym zgłosić pewien problem.
Otóż, od pewnego czasu NIE MOGĘ wklejać zdjęć, załączników na Waszym forum. U dołu ekranu mam informację "Użyta przestrzeń dostępna dla załączników 15,67MB z 15,67MB. I przy jakiejkolwiek próbie dołączenia pliku dostaję informację: "Wysyłanie zakończone niepowodzeniem. Plik jest większy niż maksymalna dozwolona przestrzeń". Tak, jakby skończył się jakiś limit??? Czy stosujecie limity??? Sądzę jednak, że powstał jakiś błąd w Waszym systemie, który mi uniemożliwia powyższe. Niestety - nie znam się na informatyce...

Czy można coś poradzić w zaistniałej sytuacji?
Byłbym wdzięczny za podjęcie skutecznych działań.

Pozdrawiam. Jacek "


Przyłączam się do Jego sugestii i proszę o odpowiedź - o ile wiem, to użytkownicy mają ograniczoną pojemność dysku z przeznaczniem na fotografię icon_cry.gif
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...