Skocz do zawartości

10-12 tyś zestaw kina domowego


gajjan

Recommended Posts

Ponieważ jestem totalnym laikiem proszę o pomoc w stworzeniu zestawu dla mnie:

Chciałbym kupić kino domowe w bloku (pomieszczenie 4x5), które ma spełniać następujące założenia:
5 małych głośników (najlepiej białych lub srebnych) +sub, amplituner który współpracuje z :
1. iphone+ipad
2. dyskiem sieciowym (chmura) na którym jest muza i filmy
3. podłączony do internetu (super jak przez WiFI również)
4. min wyjście USB z przodu i HDMI i Audiovideo

Mogę wydać 10-12 tyś.

Pozdr. Gajjan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
nie podałeś Twoich preferencji, jednak zakładam, że oprócz filmów, będziesz także wykorzystywał system do odsłuchów muzyki.
Zwróć proszę uwagę na zestaw kolumn Focal Dome 5.1 (http://www.q21.pl/focal-dome-5-1.html). To świetne kolumny, bardzo elegancko wykonane (także w kolorze białym). Drugą propozycją jest zestaw oparty na kolumanch Dali Motif LCR 5.1 (http://www.q21.pl/dali-motif-lcr-5-1-dostawa-gratis.html).
W kwestii amplitunera zwróciłbym Twoją uwagę na urządzenia Onkyo TX-NR626 lub model wyżej TX-NR727 oraz Denon AVR-X3000.

Przyjrzyj się moim propozycjom, w przypadku pytań jestem do dyspozycji. Są to tylko moje sugestie, w ofercie mamy ogromną ilość bardzo ciekawych, eleganckich rozwiązań, tak więc podczas rozmowy możemy przedstawić jeszcze kilka innych rozwiązań.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze myślałeś co do preferencji, kolumny Focal Dome 5.1 są ładne mam nadzieję że za tą cenę też dobrze grają. Natomiast co do amplitunera zastanawiam się nad Denon AVR 3313 i chyba jego nowszą wersją Denon AVR X4000 (który ma j. polski) czy możesz mi podpowiedzieć czym tak się jeszcze różnią? czy warto kupić ten nowszy?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
Focal Dome oprócz bardzo eleganckiego wykonania, grają bardzo dobrze, to jedna z lepszych, o ile nie najlepsze głośniki niedużych rozmiarów na rynku.
W kwestii amplitunera model X4000 jest trochę lepszy, poza bardziej rozbudowaną ofertą systemów kalibracji akustyki pomieszczenia, producent poprawił także końcówki mocy, co przyczyniło się do poprawy jakości dźwięku. Na dzień dzisiejszy mamy obydwa urządzenia w salonie, tak więc jest to kwestia tylko ostatecznej ceny, oczywiście AVR-3313 będzie trochę tańszy. X4000 jest jednak urządzeniem trochę lepszym.
Ewentualnie alternatywnie mogę zaproponować bardzo dobry amplituner Pioneer SC-LX56, to pół klasy wyżej niż Denon, natomiast finansowo w zakupie zestawu będzie podobnie.

W przypadku pytań słuzę pomocą, serdecznie zapraszam na odsłuchy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
osobiście wolałbym już amplituner z nowej serii, idealnym rozwiązaniem byłby AVR-X4000, natomiast porównując AVR-3313 z AVR-X3000, model AVR-3313 jest brzmieniowo trochę lepszy (to odpowiednik AVR-X4000). W obecnej chwili natomiast sugerowałbym jeszcze zwrócić uwagę na amplitunery Marantz SR6007 i SR7007, to brzmieniowo świetne urządzena, aktualnie u nas w rewelacyjnych cenach (ze względu na wprowadzanie w najbliższym czasie serii z końcówką icon_cool.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...