Skocz do zawartości

Jaki CD ??


Adamc

Recommended Posts

Cytat

Cytat

Jak chcesz to ci podesle Marantza CD-72MKII. Jak ci nie podejdzie to odeslesz.

(... adres aukcji internetowej )

No bez żartów!!!
Co robisz na innym forum - to Twoja sprawa icon_neutral.gif . Ale tutaj panują inne zwyczaje...

Nie zamieszczaj linków do swoich aukcji w wątkach tematycznych - dałeś w rubryce SPRZEDAM i wystarczy!

Po to jest możliwość wysyłania prywatnych wiadomości, by z nich korzystać!!!


Pozdrawiam
PS. Przy okazji prośba (sugestia...): mieszkasz w Polsce - to korzystaj z polskich znaków i dawaj "ogonki"!



Piszesz jak bym obrabowal bank. Chcialem tyko zeby autor zobaczyl jak to wyglada. Kultura, kultura, ale z takim smiesznym rygorem to te forum nigdy nie ozyje i te plyty za posty wam nie pomoga. I nie sugeruj tu co ja robie na innym forum, bo brzmi to jak bym robil cos zlego, albo kogos oszukiwal. Pozdr.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten DAC, to do czego ma być? Chcesz jechać z twardego dysku? Czy może jakiś odtwarzacz, albo Micromega będą pracowały jako transport?
Co do Micromegi Stage 5, to nie żart. Naprawdę zagrałaby bardziej w stylu jak potrzebujesz.
Zresztą wspominałem o tym wcześniej, że sugeruję ten model. Pamiętasz?
Paradoksalnie, sensowny DAC w tych pieniądzach? No nie wiem? icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1angel pamiętam, że sugerowałeś wyższe modele Micromegi. Na dziś ani jednej do sprzedania. Nigdzie.
A taki Luxman dz-112 ??
http://allegro.pl/odtwarzacz-cd-luxman-dz-...3430789895.html
Do Luxmana mam sentyment, można by powiedzieć, zaoczny icon_wink.gif
Choć nigdy nie słyszałem to uważam firmę za rzetelną, taką bardziej audiofilską. Podobnie miałem z MF dawniej - dlatego uparcie polowałem na E100 (nawet po kupieniu E10 kilka tygodni wcześniej).
Z dysku grać nie planuję więc pewnie nadal będę szukał i eksperymentował z cd-kami
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musical Fidelity cenię bardziej za wzmacniacze. Odtwarzacze nie były już tak udane.
Jeśli chodzi o Luxmany, to odtwarzacze były całkiem niezłe. Też wolę wzmacniacze, ale ten staruszek jest całkiem ok. tylko nie wiem, czy Cię zadowoli. To bardziej gładnkie, lekko ocieplone granie. Muzykalne, dość płynne, ale czy odpowiednio szybkie w niskich tonach i rozdzielcze na górze, wątpię.
Musiałbyś posłuchać. W ciemno raczej nie bierz. Choć ja ostatnio bardzo polubiłem takie odtwarzacze.
Na tej zasadzie u mnie w drugim systemie zostaje Fine Arts CD 3 a sprzedaję teoretycznie lepszego Marantza CD 52mkII SE, który jest dynamiczniejszy z mocniejszymi niskimi tonami, bardziej dosłowny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

U tego goscia ceny wszystkich gratow 30-50% za wysokie. Do 400zl kupisz Denona DCD-1290 na KSS-240A. Dobry player jak za ta kase. Kupisz tez Marantza CD-67 MKII, ale ja osobiscie nie zbyt polecam. Jest taki sobie. Jak juz z Marantza to CD-63mkII K.I Signatures, ale to min 600zł. Ale to tez raczej cieplejsze granie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...