Skocz do zawartości

Kino domowe do 2500zł bezprzewodowe głośniki


cockett

Recommended Posts

Witam,


Poszukuje kina domowego 5.1, który będzie miał bezprzewodowe głośniki. Inne rozwiązania mnie nie interesują. Nie chcę ciągnąc kabli przez pokój.

Cena żeby nie przekroczyła 2500zł, ale wiadomo im mniej tym lepiej.

W 90% będzie używane do oglądania filmów.

Wymiary pokoju to 7,5 x 3,5m więc długi i wąski.

Nie zależy mi na Blu-ray, ale jak będzie to nic się nie stanie, aby miał port USB.

Czytanie formatów xvid, mkv, avi.

Telewizor jaki mam aktualnie to Sony kdl40ex605, ale w planach jest Samsung 55es8000. Czy podawanie tv jest potrzebne? Nie wiem, widziałem, że inni podają więc też podam. Może się przyda.

Znalazłem coś takiego. http://www.sony.pl/product/hch-systems-wit...-disc/bdv-n990w . Może znajdzie się coś tańszego a w tej samej jakości.


Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
no to tak, ale jak widze trgiczne kable u niektórych które się walają to słabo to wygląda. Bezprzewodowe rozwiązanie nawet na tył dużo daje i wiele ułatwia. A tylne głośniki nigdy w dolby digital nie mają max mocy tylko robią różne efekty i troche sobie grają.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Witam!
Jestem szczęśliwym posiadaczem TV LG 42LA690s. Chcę zakupić do niego zestaw kina domowego do oglądania filmów tylko i wyłącznie, głośniki z tyłu muszą być bezprzewodowe, podłączane pod 220v. Od razu zaznaczam, że nie słucham muzyki na tv więc kino ma służyć tylko do filmów (dźwięk surround). Może też być zestaw samych głośników subwoofer aktywny, bez odtwarzacza lub z obojętnie, mogą to być też tzw "plastiki". Z przodu dwie kolumny i centralny z tyłu satelitki.
PO PROSTU CHCĘ WYDAĆ JAK NAJMNIEJ A MIEĆ PRZYZWOITY SURROUND TYLKO I WYŁĄCZNIE PODCZAS OGLĄDANIA FILMÓW icon_smile.gif
liczę na waszą pomoc i pozdrawiam wszystkich icon_smile.gif))
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Witam,
Zdecydowałem się na zakup kina domowego składającego się z
1. Jamo S 606 HCS HG www.redcoon.pl/B435261-Jamo-S-606-HCS-3-HGL-WHT_51?xtmc=Jamo%20S%20606%20HCS%203&xtcr=4
ale nie wiem jaki amplituner do tego.
- Pioneer VSX423 www.redcoon.pl/B466937-Pioneer-VSX-423-K_Amplitunery-51
- Onkyo TX-NR626 www.redcoon.pl/B458633-Onkyo-TX-NR626_Amplitunery-71?refId=ceneo
- Denon AVR-X2000 www.redcoon.pl/B455834-Denon-AVR-X2000_Amplitunery-71
Między tym pierwszym a tymi dwoma jest lekka przepaść cenowa i pytam czy jest sens. Chciałbym, żeby wszystko działało ze sobą jak należy oraz żeby było na lata np. obsługa rozdzielczości 4k jak w tych amplitunerach.
Głośniki zostają takie jakie są.
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...