Skocz do zawartości

Jakie słuchawki dokanałowe? 100zł


Recommended Posts

Witam.
Potrzebuję nowych słuchawek, i piszę tutaj żeby was o to się poradzić. Poniżej trochę info:
- Aktualnie mój odtwarzacz to telefon: Samsung Galaxy Ace 2 (później może S3 mini albo S3)
- Słucham muzyki gatunku: Dubsteap, Rap, i różnego rodzaju remiksy, więc chciał bym żeby słuchawki miały dobry bass.
- Cena jaką jestem w stanie wydać to około 100zł, jeśli będzie potrzeba to mogę trochę dołożyć.
- Słuchawki muszą być do kanałowe, ponieważ takie tylko są dla mnie wygodnie.

Aha, i słyszałem ostatnio jeszcze o takim czymś jak wzmacniacz słuchawkowy portable, nie mam zielonego pojęcia z czym to się je i czy opłaca się to kupować do zwykłych słuchawek. Jeśli możecie mi powiedzieć coś na ten temat to był bym bardzo wdzięczny. I w jakich przedziałach cenowych dostanę taki sprzęt.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
ostatnio otrzymałam w prezencie słuchawki douszne firmy kruger KM M01rd. Jestem zachwycona:). Prezentacja zewnętrzna super sprawa. Metaliczne akcenty i wybór dwóch wariantów kolorystycznych pozwalają mi na wymianę (w zależności od humoru;)). Do tego solidna budowa a jakość dźwięku nic więcej mi nie potrzeba. może tobie też się spodobają icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Witam, odświeżam temat ponieważ tez chciałem otrzymać pomoc w doborze słuchawek. Moje wymagania to: cena (najlepiej do) 100zł, słuchawki douszne (nie dokanałowe ponieważ takie w moim przypadku wypadają z uszu), słucham muzyki ciężkiej rockowej więc dobrze żeby zarówno tony niskie jak i wysokie były ładne (oczywiście nie oczekuję cudów przy takiej cenie ale żeby dźwięk nie był pusty i jałowy).
Czytałem że słuchawki AKG K317 są dobre i powiem szczerze że po opiniach ludzi na różnych stronach i po ich wyposażeniu bardzo mi się spodobały, niestety jest to model stary i ciężko je teraz dostać icon_sad.gif
Jeśli znacie coś podobnego albo możecie polecić coś godnego uwagi to byłbym bardzo wdzięczny:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...