Skocz do zawartości

Prośba o wycenę Kolumn Altus 100


e39

Recommended Posts

Witam. Dzisiaj znalazłem na strychu kolumny Altus 100. Nie znam dokładnego oznaczeniu modelu bo nigdzie go nie ma na tych kolumnach. Z tego co się domyślam są produkcji Polskiej, a szły na eksport do Niemiec.
Kolumny są w dobrym stanie wizualnym, nie są porozklejane ani poobijane, jedynie głośnik średnio tonowy i nisko tonowy jest trochę wciśnięty w jednej kolumnie. Pokrętła działają, głośniki także są w dobrym stanie.
Ile one mogą być warte ?

Pozdrawiam

Zdjęcia: imageshack.us/g/1/10218892/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci wycena? Tak, dla informacji, czy chcesz sprzedać?
Kolumny gdyby były w idealnym stanie mogłyby pewnie pójść za ok. 300zł. Jeśli znalazłby się amator - kolekcjoner.
W tym stanie nie jestem pewien, czy za 100zł ktoś by kupił? Nakładka przeciwpyłowa w głośniku niskotonowym faktycznie trochę wciśnięta. To raczej nie rzutuje na dźwięk. Ale głośnik średniotonowy jest zdewastowany. Nadaje się tylko do wymiany.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce je sprzedać ponieważ są mi zbędne,a nie wiem kompletnie ile są warte. Ew. mogę wymienić głośnik średnio tonowy i spróbować wypchnąć kopułkę niskotonowego. głośniki nie są tak porysowane jak na zdjęciach bo to są kawałki szmatki którą je wycierałem, tak to przód jest bez ani jednej ryski, zresztą jak reszta obudowy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...