Skocz do zawartości

Zestaw jaki??


Pawel0223

Recommended Posts

Wiec chce kupić kolumny od 1000-1800zł mogą być używane i jakieś amplituner tak za 1000 zł najlepiej nowy . Zestaw chce mieć przestrzenny 5.0 myślałem na 5.1 ale jak na razie nie stać mnie na subwoofer. Zestaw chce ze by grał pięknie dla ucha i przyjemnie i bass był przyjemny i soczysty w pokoju tylko ze by nie dudniał najlepiej ze by grało podobnie jak na koncercie ale to tylko marzenia za te pieniądze, a także ze by nie raz nieźle po hałasować w domu i sąsiadom. A zestaw będę go wykorzystywać przede wszystkim do muzyki pop,rock lub klubowej a nie raz do oglądania filmu na telewizorze. Pokój mam mały o wymiarach 4m dł. i szer. 2,5m...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
zwróć proszę uwagę na konfigurację, opartą na amplitunerze Yamaha RX-V373 (http://q21.pl/yamaha-rx-v373-dostawa-gratis.html) lub najnowszym modelu RX-V375 (http://q21.pl/yamaha-rx-v375.html) oraz zestawie kolumn Taga Harmony TAV-806 5.0 (http://q21.pl/taga-harmony-tav-806.html). Będzie to system, który zagra mocno, dynamicznie, kinowo. Jeśli natomiast większy nacisk kłądziesz na możliwie najlepszą jakość dźwięku przy muzyce, zwróć proszę uwagę na kolumny Indiana Line Nota 555 (http://q21.pl/indiana-line-nota-555.html).
Moim jednak zdaniem znacznie lepszym rozwiązaniem w Twojej sytuacji (zakładając, że zależy Ci na jakości dźwięku stereo) byłby zakup dobrego amplitunera wielokanałowego i na początku dwóch kolumn stereo, z czasem dokupisz sobie pozostałe elementy. W takiej opcji proponowałbym Ci amplituner Denon AVR-1713 oraz zestaw kolumn Monitor Audio MR4 (http://q21.pl/monitor-audio-mr4.html) lub Indiana Line Nota 550 (http://q21.pl/indiana-line-nota-550.html).

Przejrzyj moje propozycje, w przypadku pytań lub oferty finansowej oczywiście służę pomocą. Serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych konfiguracji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wiec chce kupić kolumny od 1000-1800zł mogą być używane i jakieś amplituner tak za 1000 zł najlepiej nowy . Zestaw chce mieć przestrzenny 5.0 myślałem na 5.1 ale jak na razie nie stać mnie na subwoofer. Zestaw chce ze by grał pięknie dla ucha i przyjemnie i bass był przyjemny i soczysty w pokoju tylko ze by nie dudniał najlepiej ze by grało podobnie jak na koncercie ale to tylko marzenia za te pieniądze, a także ze by nie raz nieźle po hałasować w domu i sąsiadom. A zestaw będę go wykorzystywać przede wszystkim do muzyki pop,rock lub klubowej a nie raz do oglądania filmu na telewizorze. Pokój mam mały o wymiarach 4m dł. i szer. 2,5m...


Stereo! Zwróc uwagę przy takim pomieszczeniu na HK3390, a mocne kolumny JBL Studio 190, po tym co piszą na forach to jak pod Ciebie zestaw.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzyć mi się nie chce ale ok, nie będę drążył gdzie są tacy audiofile icon_mrgreen.gif
Harmana jeszcze można polecić bo tani i gra jako tako, ale tych kolumn nikt kto słyszał i ma porównanie do innych, w życiu nie poleci. A na hdtv że polecają to nic w tym nie musi być. Jeden poleca a reszta powtarza choć nie słyszeli. No i jeszcze ci co kupili tam w ciemno po takim polecaniu.
Ale jak po boomboxie albo Diorze z Altusami kupi chłopina np takie kolumny to co on może wiedzieć o jakości.

edit:
Sorry, widzę że piszesz prawie tylko o różnych JBL i HK także jesteś zapewne jakimś emigrantem z hdtv pod innym nickiem, niepotrzebnie rozwijam doskonale Ci znany temat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Ciebie i po takich wywodach nie chcę zrozumieć ja pisze o swoich odsłuchach, a Ty o jakiejś historyjce walisz i robisz komus koło pióra nawet nie pytany. Okradli Cie? Zgłoś na policje, a nie sączysz jad. Nie okradli to chyba zazdrośc. Więcej mi nie przychodzi do głowy, a nudy może jeszcze.
O Infinity nawet masz to już chyba rozdwojenie jaźni.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Infinity akurat nie mają nic wspólnego z dzisiejszym wyrobami tych marek. W psychologa raczej się nie baw bo słabo się to sprawdza, poczytaj za to swoje posty, jak już piszesz to wyłącznie o tych dwóch markach, jakby to był warty uwagi sprzęt. HK 3390 / JBL Studio nie słuchałeś tylko lecisz po opiniach z forum, sam to napisałeś, więc po co takie coś polecać ? Teraz już wiesz dlaczego radosne wspomnienia z hdtv przychodzą mi na myśl. Tam właśnie polecają na podobnej zasadzie, tylko tam famę niesie kto inny i w innym celu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Więcej mi nie przychodzi do głowy, a nudy może jeszcze.

Potpouri
Trochę się opanuj - to Forum ma już parę lat i sporo użytkowników,
jest spokojnie i kulturalnie (co nie znaczy, że wszyscy się zgadzają ze sobą...)
Więc może bez takich stwierdzeń i wycieczek osobistych jak ostatnio usłyszał don od Ciebie!

A Ty wchodzisz jako "żółtodziub" i zaczynasz rozrabiać icon_eek.gif
Poza tym - jak zrobisz błędy w swoim poście to w tym celu jest funkcja EDUTUJ, by poprawić błędy.

Pozdrawiam
PS. A przy okazji - jakbyś nie wiedział, to "parę" osób na tym Forum ma trochę więcej sprzętu niż jeden zestaw stereo, no i przeszło przez ich ręce sporo różnych modeli
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoRo wybacz ale najazd rozpoczął don określając poniższym zdaniem właścicieli proponowanych kolumn "Ale jak po boomboxie albo Diorze z Altusami kupi chłopina np takie kolumny to co on może wiedzieć o jakości." Nie wspomnę już o szufladkowaniu pod "emigrantów" i "inne forum". Pierwszy też zaczął bawić się w dedektywa, a mi wypomina psychologa.

Za błędy przepraszam icon_smile.gif postaram się ich mniej robić.
Zastanawiam się też nad twoim P.S. to przecież oczywista oczywistość.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Witam. Zastanawiam się nad kupnem DENON AVR1612 + VARDUS 300 pokuj 20 m^2 ( 5*4 m tyle ze na dłuższym boku jest skos :/ )
Narazie będzie podpięty tylko pod kompa w przyszłości TV. Budżet mam do 2500zl. W większości wykorzystywany będzie do filmów i gier, do czystej muzyki jako takiej to bardzo mało. Od razu dodam ze nie jestem audiofilem, ale i głuchy tez.
Proszę o opinie lub porady. Dzięki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...