Skocz do zawartości

polaczenie przez coaxial


marekkk

Recommended Posts

w Karcie dźwiękowej mam gniazdo "Coaxial S/PDIF-Out" i "Optical S/PDIF-Out" takie świecące icon_smile.gif W wiezy mam wejscie na dwa zwykle czincze. Czy moge to jakos podlaczyc przez ktoreś z tych gnizad? Czy w wiezy tez musze miec specjalne wejscie? I czy to bedzie jakakolwiek roznica w jakosci ? Bo teraz mam zwyklym jackiem do kompa podlczone. ?? icon_smile.gif

ps. temat postu powienien byc: 'podlacznie przez S/PDIF' icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to wyjście cyfrowe na przewód optyczny i bezpośrednio w żaden sposób nie połączysz tego z wejściem analogowym. Musiałbyś mieć wzmacniacz z takim samym wejściem optycznym i do tego odpowiedni przewód ze światłowodu. Do muzyki stereo, bo taką masz wieże, połączenie analogowe, czyli takie jakie teraz wykorzystujesz, jest lepsze. Co najwyżej możesz dokupić lepszy kabelek, na przykład Prolinka za około 20-25zł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jest to wyjście cyfrowe na przewód optyczny i bezpośrednio w żaden sposób nie połączysz tego z wejściem analogowym. Musiałbyś mieć wzmacniacz z takim samym wejściem optycznym i do tego odpowiedni przewód ze światłowodu. Do muzyki stereo, bo taką masz wieże, połączenie analogowe, czyli takie jakie teraz wykorzystujesz, jest lepsze. Co najwyżej możesz dokupić lepszy kabelek, na przykład Prolinka za około 20-25zł.




okej dzieki za odpowiedz icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...