Skocz do zawartości

Stereo do pokoju 15m2


Shadowm

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Jest to mój pierwszy post na forum, i jednocześnie od razu prośba do Was o radę. Starałem się samodzielnie sporo poczytać na temat wyboru sprzętu, ale jest to tak głęboka dziedzina, że już zupełnie zwątpiłem i stąd piszę tutaj. Szukam odpowiedniego rozwiązania dla nagłośnienia pokoju około 15m2. Źródłem dźwięku w 90% byłby komputer, a co do muzyki to słucham dużo rocka oraz utworów z lat 80-tych.

Na podstawie forum znalazłem trzy rozwiązania, każde z zupełnie innej bajki:
- zakup głośników Microlab Solo 7c (650 zł)
- zakup Pioneer A-10-K + TAGA Harmony TAV-606F v.3 (1400 zł)
- zakup miniwieży Denon RCD-M39 (1400 zł)

Które rozwiązanie najlepiej spełni moje wymagania i będzie jednocześnie jakimś wstępem do świata Hi-Fi, byłby najbardziej przyszłościowy? (wiem, że za takie pieniądze nie mogę oczekiwać cudów). Czy przy komputerze używanym jako źródło jest sens dopłacać do Denona lub pełnego zestawu, czy lepiej brać zwykłe Microlaby (lub jeszcze coś innego?) ?
Byłbym wdzięczny za pomoc icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Poszedłem za Twoją radą don i kupiłem używanego Denona PMA-1060 za 600 zł. Mam nadzieję, że dobry wybór. Teraz jeszcze potrzebuję do tego kolumn. Jakieś sugestie?


dobry wybór w tej kwocie, jeśli zostaje ok 800zł na kolumny to też tylko używane jeśli chcesz podłogowe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Poszedłem za Twoją radą don i kupiłem używanego Denona PMA-1060 za 600 zł. Mam nadzieję, że dobry wybór. Teraz jeszcze potrzebuję do tego kolumn. Jakieś sugestie?


dobry wybór w tej kwocie, jeśli zostaje ok 800zł na kolumny to też tylko używane jeśli chcesz podłogowe



Kolumny nie muszą być podłogowe, mogą być podstawkowe. Budżet na nie nie jest jakiś super sztywny, niech będzie to coś w okolicach 1000 zł. Byłbym wdzięczny za podpowiedź jakichś nowych i używanych modeli. A nóż się coś ciekawego trafi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...