Skocz do zawartości

Firmy


grzpru

Recommended Posts

Sory że tak mało napisałem ale sam zabardzo nie wiem jakie są potrzebne informacje. To wzmaczniacz mam 60w, 8ohm (czy jak to się tam pisze) A kolumn podłogowych nie potrzebuje (o ile dobrze się orientuje to są odsłuchowe). A co dotego czy jedne czy dwie to dwie. A nowe czy używane to sam nie wiem
w sumie mi to bez różnicy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzpru
Słuchałem paru modeli kolumn JVC tego typu (duże monitory, a właściwie podłogowe), zarówno słabszych jak i mocniejszych.
Generalnie dźwięk zrównoważony, bez większych wpadek.
Jakieś 2 miesiące temu ktoś z Kolegów z Forum kupił ciut niższy model (55, też na niskotonowym 25cm, cena o jakieś 100 niższa) i jest bardzo zadowolony. Jak chcesz, to użyj opcji SZUKAJ na Forum, wpisz "kolumny JVC" i poczytaj na ten temat icon_rolleyes.gif
Te JVC z Twojego linku to wysoki model z linii podstawowej. Średnica głośnika basowgo 25cm pozwala oczekiwać niezłych niskich tonów, basreflex jak zwykle u JVC w tego typu kolumnach z przodu, co pozwala na ustawienie ich dość blisko ściany.
Co do ceny - jest w miarę normalna (ani za drogo, ani specjalna okazja - bo kolumny mogą mieć już około 20 lat) i kolumny warte są takich pieniędzy.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...