Skocz do zawartości

Skalowanie w Yamaha DVD-S1800/S1700


zwoli

Recommended Posts

Drodzy posiadacze Yamahy DVD-S1800 (albo tez S1700), zastanawiam sie nad zakupem S1800.
Mam projector HD-Ready podlaczony po komponencie i o ile to mozliwe nie chcialbym kupowac 10m HDMI (wiadomo kilka setek PLN). Z materialow, jakie znalazlem w internecie, wynika ze to DVD skaluje tylko po HDMI. czy to prada?
Czy chodzi o to,ze tylko po HDMI skaluje do 1080p a po komponencie az tyle nie moze i przy ustawionym HDMI na 1080p na komponencie jest SD, i tak jak to jest w przypadku np. BD-P1400 trzeba ustawic np. 720p na HDMI aby na komponencie tez miec 720p?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung, którego opisujesz działa tak jak wszystkie odtwarzacze. Nie możesz mieć 1080p na HDMI i 720p na komponencie, bo w środku jest tylko jeden skaler. Skaluje do ustawionego formatu np. 1080i a potem wypuszcza to na HDMI lub ten sygnał konwertuje na analog i daje po komponencie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ale ciagle jestem nie usatysfakcjonowany icon_smile.gif.
Macie pewnosc, ze mozna w tym DVD na komponencie miec 720p, albo 1080i (pal licho HDMI) (wiecej i tak moj projektor nie pociagnie icon_smile.gif )?
A co do 70zl za 10m HDMI po prostu z zalozenia odpada - nie chce sie pakowac w no-name'a. Wystarczy mi raz DVD XORO - i nigdy wiecej oszczedzania icon_smile.gif
Pozadnego komponenta 10m juz mam i dla tego chcialbym przy nim pozostac.

To jak moge spokojnie kupowac ta Yamahe?

pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...