Skocz do zawartości

kino domowe do 2200zł


gorzi

Recommended Posts

Posiadam już w tv Philips Smart 55PFL5507K, chciałbym teraz dołożyć do niego odpowiednie kino domowe. Czy możecie mi coś doradzić? Chciałbym, rozsądną jakość dźwięku przy zachowaniu rozsądnej ceny. Będzie używane do tv i filmów odpalanych z usb, muzyki - wszystkiego po trochu. Pokój w którym będzie stało ma ok 18m2, przewody do głośników tylnych są już przygotowane w ścianie (tył będzie wisiał). Problematyczne może być umieszczenie suba, fajny byłby zestaw który radzi sobie bez dodatkowego suba. Głośniki przednie po bokach będą trochę ograniczone meblami/ścianami więc dobrze by było gdyby ew. bass reflex był skierowany do przodu. Dołączam szkic salonu, na czerwono miejsca na planowane głośniki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona ledwo może przeboleć że "zepsuje jej rozstaw mebli wstawiając tyle głośników" icon_razz.gif Suba chciałbym mieć ale fizycznie brakuje na niego miejsca :/ i dodatkowo grozi to rozwodem.

Muzyka: głownie rock.

Myślałem o zestawie Taga Harmony 606v3 do tego odpowiedni ampli, odtwarzacz br narazie mogę odpuścić.

W tej chwili mam głosniki tv skierowan w stronę zabudowy z płyt g-k, co zniekształca dźwięk.

Do tej pory nie miałem żadnego amplitunera, nie wiem jakie wyposażenie jest potrzebne i przydatne, dlatego chciałem się zdać na Was, bo potrzebuje pomocy w tej kwestii.
Co do brzmienia równie ciężko mi powiedzieć, niezbyt nachalne, zachowujące proporcje między wysokimi, średnimi i niskimi tonami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Ten nowy zestaw od LG BH9530TW jest w porządku, miałem okazję przyjrzeć się z bliska bo pomagałem kupić. W końcu mój kuzyn kupił. Moc wyjściowa to łącznie 1125W. Sub ma 180W, daje nieźle, do oglądania filmów świetny. Oglądaliśmy na nim gwiezdne wojny, btw będzie kolejny epizod ekranizowany! Inne ważne rzeczy na które zwracaliśmy uwagę to odtwarza format mkv, są dwa gniazda HDMI, działanie z dodatkowym dyskiem, czy jest obsługa wielu formatów w tym tych najbardziej popularnych, nie ma problemu. Po za tym dźwięk jest bardzo przyjemny, przy tym schemacie co dałeś to by nieźle pasowało to kino. Jaka masz wysokość pokoju?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...