Skocz do zawartości

Problem z wieżą STEREO


pskrzypek100

Recommended Posts

WITAM
Po pierwsze chciałbym zaznaczyć , że jest to mój pierwszy post na forum ,
więc jeśli coś jest źle (Zła kategoria itp) to przepraszam.
A teraz do rzeczy .

Posiadam wieżę stereo PHILIPS FW355/34 i problem jest w tym , że po podłączeniu i odczekaniu około 30sekund coś w środku wieży zaczyna buczeć i śmierdzieć palonymi obwodami.
Szukałem w GOOGLE rozwiązania tego problemu lecz nic nie znalazłem .
POMOCY !!!
Z góry dziękuję za pomoc

pskrzypek100

(Niżej zdjęcie )

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ją od dawna, czy dopiero kupiłeś? Jeśli od dawna, to od jakiego czasu tak się dzieje?
Śmierdzi i gra, czy śmierdzi i nie gra?
Sprawdzałeś, czy kolumny są dobrze podłączone? Żaden drucik nie dotyka np. plus (czerwony) minusa (czarny). A kolumny są od tej wieży, mają odpowiednią impedancję?
Możliwe także, że w środku jakaś część kończy swój żywot, albo coś się odlutowało (np. kabelek) i dotyka jakiegoś elementu, którego nie powinien. Możesz rozkręcić obudowę (o ile sprzęt nie jest na gwarancji) i popatrzeć, czy czegoś nie widać. Nie zapomnij wcześniej wyjąć wtyczki z gniazda sieciowego. Nie rób tego pod napięciem.
I jakby co zawsze pozostaje wizyta w serwisie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Masz ją od dawna, czy dopiero kupiłeś? Jeśli od dawna, to od jakiego czasu tak się dzieje?
Śmierdzi i gra, czy śmierdzi i nie gra?
Sprawdzałeś, czy kolumny są dobrze podłączone? Żaden drucik nie dotyka np. plus (czerwony) minusa (czarny). A kolumny są od tej wieży, mają odpowiednią impedancję?
Możliwe także, że w środku jakaś część kończy swój żywot, albo coś się odlutowało (np. kabelek) i dotyka jakiegoś elementu, którego nie powinien. Możesz rozkręcić obudowę (o ile sprzęt nie jest na gwarancji) i popatrzeć, czy czegoś nie widać. Nie zapomnij wcześniej wyjąć wtyczki z gniazda sieciowego. Nie rób tego pod napięciem.
I jakby co zawsze pozostaje wizyta w serwisie.



1.Mam ją od dawna (bardzo dawna)
2.Od około 3 dni
3.Śmierdzi i gra
4.Kolumny są dobrze podłączone i są to oryginalne kolumny od wieży
5.Już ją rozkręcałem ale nie wiedziałem czego mam szukać i skręciłem ją z powrotem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...