Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MasterKiller

Jakie słuchawki zamknięte do 500 zł?

Recommended Posts

Siema! Poszukuję dobrych słuchawek zamkniętych do 500 zł. Ich zastosowanie będzie zarówno do słuchania rapu, jak i grania, głównie w RPG, gry fabularne. Możecie mi jakieś polecić? Znalazłem 3 fajne modele: Brainwavz HM5, Sennheiser HD 429 i HD 380 Pro. Czy któreś z nich spełnią moje wymagania? Z góry thx i pzdr.

[Thx, zobaczę icon_smile.gif
Znalazłem jeszcze takie:
LOUNGE Noisy Boys Black Gold Bezprzewodowe słuchawki ON.EARZ
Słuchawki AKG K 242 HD - Ceneo.pl
Słuchawki Sony MDR-V55 czyli genialna jakość za 300 złotych - negatywHD.pl
Słuchawki KOSS Porta Pro - Ceneo.pl
Słuchawki Creative Labs AURVANA LIVE - Ceneo.pl
Słuchawki Sony MDR-V150 - Ceneo.pl
Słuchawki SENNHEISER HD201 - Ceneo.pl
Marshall MAJOR - opinie - SKAPIEC.pl Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post poprzednika bezpośrednio po nim nie ma sensu go cytować!

Thx za pomoc icon_smile.gif
A z tych Superlux HD-660 i Brainwavz HM5, to które lepsze? icon_smile.gif Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post poprzednika bezpośrednio po nim nie ma sensu go cytować!

Rzucasz tutaj przeróżnymi słuchawkami i pytasz, co o nich sądzimy. Ja sądzę, że niektóre bym przygarnął, a niektóre nie... Ale może byłoby nam łatwiej, gdybyś jakoś opisał brzmienie, którego oczekujesz? Ma być ciepłe, zimne, detaliczne, "funowe", ostre, ciemne...? Pisałeś o rapie, to może jednak coś bardziej basowego, ale ja Ci nie powiem, co Ty lubisz. icon_biggrin.gif
Co ma być twoim głównym źródłem dźwięku? Jeśli np. laptop, to weź go pod pachę i skocz do sklepu przetestować wybrane modele.

Chodzi mi o czyste brzmienie icon_biggrin.gif I zbalansowane, nie np. same basy icon_razz.gif A źródłem będzie laptop i telefon.

A co sądzicie o Sony MDR-XB700? Edytowano przez RoRo
Korzystaj z funkcji EDYTUJ by uzupełnić swoją wypowiedź zamiast pisać jeden swój post pod drugim...

Moim zdaniem najlepsze słuchawki dla Ciebie to Sennheiser hd 449 polecam poczytać opinie.Myślę , że jeśli jedna chciał byś czegoś więcej polecam poszukać czegoś używanego.

Witam Wszystkich. Ja mam pdoobne zdanie,w tej cenie najlepiej sprawdza się Sennheiser HD 429 i postawiłbym wlaśnie na ten model. Daj znać na co ostatecznie się decydujesz.

A czy takie słuchawki jak AKG K181DJ http://www.ceneo.pl/596427 nadają się do grania czy bardziej po prostu do słuchania muzyki ? Ja słyszałem opinie że są jedkan troche bardziej energiczne od HM5 ale własnie nie wiem czy do grania by sie nadawały icon_smile.gif

A i jeszcze głupie pytanie: czym sie różnią słuchawki nauszne otwarte od zamkniętych ?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować