Skocz do zawartości

Jakie słuchawki zamknięte do 500 zł?


Recommended Posts

Siema! Poszukuję dobrych słuchawek zamkniętych do 500 zł. Ich zastosowanie będzie zarówno do słuchania rapu, jak i grania, głównie w RPG, gry fabularne. Możecie mi jakieś polecić? Znalazłem 3 fajne modele: Brainwavz HM5, Sennheiser HD 429 i HD 380 Pro. Czy któreś z nich spełnią moje wymagania? Z góry thx i pzdr.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Thx, zobaczę icon_smile.gif
Znalazłem jeszcze takie:
LOUNGE Noisy Boys Black Gold Bezprzewodowe słuchawki ON.EARZ
Słuchawki AKG K 242 HD - Ceneo.pl
Słuchawki Sony MDR-V55 czyli genialna jakość za 300 złotych - negatywHD.pl
Słuchawki KOSS Porta Pro - Ceneo.pl
Słuchawki Creative Labs AURVANA LIVE - Ceneo.pl
Słuchawki Sony MDR-V150 - Ceneo.pl
Słuchawki SENNHEISER HD201 - Ceneo.pl
Marshall MAJOR - opinie - SKAPIEC.pl Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post poprzednika bezpośrednio po nim nie ma sensu go cytować!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucasz tutaj przeróżnymi słuchawkami i pytasz, co o nich sądzimy. Ja sądzę, że niektóre bym przygarnął, a niektóre nie... Ale może byłoby nam łatwiej, gdybyś jakoś opisał brzmienie, którego oczekujesz? Ma być ciepłe, zimne, detaliczne, "funowe", ostre, ciemne...? Pisałeś o rapie, to może jednak coś bardziej basowego, ale ja Ci nie powiem, co Ty lubisz. icon_biggrin.gif
Co ma być twoim głównym źródłem dźwięku? Jeśli np. laptop, to weź go pod pachę i skocz do sklepu przetestować wybrane modele.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
A czy takie słuchawki jak AKG K181DJ http://www.ceneo.pl/596427 nadają się do grania czy bardziej po prostu do słuchania muzyki ? Ja słyszałem opinie że są jedkan troche bardziej energiczne od HM5 ale własnie nie wiem czy do grania by sie nadawały icon_smile.gif

A i jeszcze głupie pytanie: czym sie różnią słuchawki nauszne otwarte od zamkniętych ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...