Skocz do zawartości

Recommended Posts

słucham właśnie koncertowej płytki z jakiejś gazetki... Lady Pank a wczesniej
Jose Torres..całekim ciekawa realizacja bo taka żywa a nie obrabiana w studio... goraco polecam.... mam też Republike i Perfect.... bardzo fajne .... ps jakby ko pytał to poza tym mam ze 100 cd z koncertami różnych wykonawców
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Tak... Koncerty w Trójce przy ul. Myśliwieckiej mają swój urok. Czasami są odkrywcze, innym razem dosyć zachowawcze, ale generalnie - duży plus. Mnóstwo ciekawej muzyki nie zostało by zarejestrowanej, gdyby ludziom z Trójki "by się nie chciało".

Poza tym - realizatorzy dźwięku robią postępy. Wystarczy posłuchać dwóch "bliźniaczych" płyt Raz Dwa Trzy: "Czy te oczy mogą kłamać" i "Młynarski". Obie zostały nagrane podczas koncertu w Trójce. Dzieli je niecałe pięć lat, a efekty realizacji ujawniają zupełnie inną bajkę...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka płyt "koncertowych" i zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest to przeważnie materiał
z jednego koncertu i kończące sie utwory sa "wyciszane" ale w tym przypadku to jest jeden koncert
a po utworach występują takie dziwne 2-3 sekundowe przerwy polegające na gwałtownym "obcięciu"
kończącego sie utworu. Powtarza sie to 7-8 razy.
Bratbum masz tego CD-ka czy słuchałes koncertu tylko w radio ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam oryginalny album Raz Dwa Trzy "Młynarski". Wersję z dołączonym DVD. Na CD między poszczególnymi piosenkami nie ma żadnych, nawet minimalnych "przerw". Wszystkie track'i tworzą "pętlę". Piosenki - bez wyjątku - są oddzielone albo oklaskami publiczności, albo "zagajeniami" Adama Nowaka. Z tego, co wiem materiał był rejestrowany tylko podczas jednego koncertu, który odbył się 10.06.2007...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także kupiłem w MM... Musiała Ci się trafić jakaś "wybrakowana" płytka. Na marginesie: ostatnio kupiłem na Allegro oryginalny, nowy, ofoliowany album Raz Dwa Trzy "Trudno nie wierzyć w nic". Od czwartego kawałka do samego końca płyta przerywała i przeskakiwała. Nie dało się słuchać. Wziąłem dysk, dobrze mu się przypatrzyłem i okazało się, że jest odkształcony (brzegi dysku zaginają się do góry). Ja, mądry Franuś, chciałem go "odkształcić" w drugą stronę - do dołu... icon_cool.gif ...i w ten oto sposób z płyty zostało mi same pudełko z wkładką. Może ktoś chce? To tak na pocieszenie, Fono Masterze icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Ponad miesiąc temu kupiłem rzeczona płytkę koleżance z pracy na imieniny ale w stosunku
do mojej były tam gwałtowne przerwy między utworami ,chyba ze sześć albo siedem.
Złożyłem reklamację ale nie chcieli mi jej przyjąć ,próbowałem tłumaczyć
dwudziestolatkowi o co mi chodzi przywołując analogie do nagrywania z magnetofonu z użyciem
klawisza pauza ale kompletnie nie zrozumiał o co mi chodzi.
Po moich naleganiach reklamację przyjął i odesłał płytę do Działu Reklamacji do Warszawy .
Po miesiącu zamiast po ustawowych dwóch tygodniach ,płytę mi zwrócili ,reklamacji nie uznali
z opisem odmowy cytuję: "Płyta jest nagrana dobrze technicznie ,nagrania nie pochodzą z jednego koncertu
dlatego są standardowe odstępy pomiędzy utworami" nazwiska tego bałwana co sie pod tym podpisał
z litości nie przytoczę.
Zadzwoniłem do Wydawnictwa i po rozmowie z b.miłym człowiekiem Panem Pawłem Madejskim otrzymałem przeprosiny,płytkę wydanie audiofilskie i małego bonusika.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...