Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Excalibue

Ekran projekcyjny DIY z mdf/hdf .

Witam. Może robił ktoś ekran domowej roboty z płyty hdf/mdf ?
Nigdzie nie mogę znaleźć jak się za takie coś zabrać, a chciałbym trochę poeksperymentować, być może będzie lepiej niż odpowiednio przygotowana ściana do projekcji.
Miałem rolety, tanie ekrany z allegro ale jak na razie ściana wygładzona i pomalowana dulux szary mat daje najlepszy obraz.

Zamiast testować tysiąc różnych rzeczy może warto było od razu zainwestować w profesjonalny ekran...

Cytat

Zamiast testować tysiąc różnych rzeczy może warto było od razu zainwestować w profesjonalny ekran...

Profesjonalny ekran kosztuje, a ramowy mogę przecież zrobić sobie sam i to za nieduże pieniądze.
Na pewno nie będzie tak dobry jak profesjonalny, ale po zmianie kolorystyki na ciemniejszą właściwie obraz mnie już satysfakcjonuje.
Jednak niedługo przenoszę się do 16mkw z powodu akustyki i tam chciałbym spróbować coś zrobić na płycie mdf/hdf.
Jak sobie pomyśle o ponownym gładzeniu to już wole chyba prowizorkę z ramowym.
Testowanie tysiące różnych rzeczy raczej nikomu szkody nie zrobiło
Jakby nie patrzeć będę o tysiące doświadczeń mądrzejszy hehe : )

Na pewno, pytanie czy koniec końców nie kupisz tego profesjonalnego, a cała kasa wydana wcześniej na eksperymenty po prostu przepadnie icon_wink.gif

Polecam zakup profesjonalnych ekranów. Np. w Ekranownia.pl - też tam kupiłem. Świetnie się na nich ogląda.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0