Skocz do zawartości

Słuchawki douszne/dokanałowe do 100-150zł


Recommended Posts

Yo. Jestem tu nowy, jeśli piszę w złym miejscu, prosze o przeniesienie. Szukałem trochę w temacie, jednak nie znalazłem nic poza fermentem..
Wiem, że w tej cenie nie mogę liczyć na wiele, jednak chciałbym zainwestować te pieniądze jak najlepiej. Mam już porządne słuchawki studyjne do odsłuchu ale potrzebuję poręcznych pchełek do słuchania muzyki głównie na siłowni i w drodze do domu, stąd mały fundusz, zwyczajnie szkoda mi na nie kasy ;]
Jeśli chodzi o moje wymagania, zależy mi na dobrym basie i zwyczajnie jakości, szczegółowości dźwięku, nie siedzę w temacie na tyle aby potrafić konkretniej się określić ;] Muzyka jakiej słucham to głównie rap, ale nie można tego tak teoretyzować bo wykonawcy tacy, jak L.U.C czy Ńemy nijak mają się do ram tej muzyki, nie jestem ortodoksyjnym słuchaczem, poza tym często leci tez Rise Against (tu też klasyfikacja bywa różna, najczęściej określa się ich mianem Punk Rocka lub Hardcore Rocka). Chciałbym abyście podali mi swoje typy jak najlepszych słuchawek do 100zł i do 150zł, ze względu na to, że nie wiem jeszcze jakim dokładnie funduszem będę dysponował po wykonaniu najbliższych inwestycji ;]

Czekam niecierpliwie na Wasze propozycje icon_smile.gif
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam,
Przymierzam się do kupienia słuchawek dokanałowych do 150zł i wpadłem na takie i nie wiem, na które się zdecydować, chyba że macie inne propozycje:
Sony XBA-C10 lub Sony MDR-NC13. Sony ze względu na wieloletnie przywiązanie do tej firmy i ich sprzętu icon_smile.gif
Słuchane bedzie głownie muzyka elektroniczna, house itp.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...