Skocz do zawartości

Słuchawki do 80zł


Recommended Posts

Cześć,

Nie jestem jakimś wymagającym człowiekiem jeśli chodzi o muzykę, ale nie lubię też byle czego za 10zł w markecie.

Szukam słuchawek maksymalnie do 80zł nauszne (żeby pokrywały całe ucho) oraz z mikrofonem.

Do tej pory korzystałem z takich http://allegro.pl/enzatec-japonskie-slucha...3305393305.html

Podobało mi się w nich że bas był w nich dość słyszalny w odróżnieniu do reszty moich słuchawek. Niestety zepsuły się. A to był prezent więc na gwarancję nie ma co liczyć.

Ogólnie bardzo dużo rozmawiam przez skype, więc mikrofon musi być razem z słuchawkami lub dopinany.

Znalazłem takie słuchawki http://allegro.pl/sluchawki-dla-gracza-z-m...3439611801.html bardzo mi się podobają, ale chciałbym zobaczyć opinię innych na ten temat. Mówimy o półce do max 80zł.

I prze-okazji chciałem zapytać, te słuchawki co mi się zepsuły mają 32 Ohm i 30-16000Hz a te drugie mają 50 Ohm i 20-20000Hz. Co to oznacza? Szukałem ale konkretnej odpowiedzi nie uzyskałem. Jaka jest różnica między 32 Ohm a 50? Jedynie wiem że im większą różnica w Hz to lepiej.

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, jak tamte słuchawki za 40 zł były dla mnie dobre, a mikrofon też ciałkiem to tamte był by lepsze raczej. Ale patrze na takie 2 in 1 bo bardziej takie by mnie interesowały, nie jestem jakimś wymagającym jeśli chodzi o muzykę ale to słychać kiedy mamy słuchawki z marketu za 15 zł a czymś lepszym.

http://allegro.pl/sluchawki-z-mikrofonem-s...3439491346.html co wy na to? podobno sobie chwalą, a te "poduszki" wyglądają na dość miękkie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jeżeli szukasz słuchawek do kwoty 80-100zł,to myślę ze dobrym wyborem będą serii LOUNGE2, na pewno o nich słyszeliscie.


Tylko słuchawki te nie spełniają podstawowego kryterium - nie maj wbudowanego mikrofonu na czy koledze zależy. Dobre słuchawki bez mikrofonu już zostały zaproponowane. A te wyglądają trochę na taki wynalazek - ładnie wyglądają ale czy idzie to w parze z jakością dźwięku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że sam kiedyś próbowałem znaleźć coś pod gry online, mikrofon w grach drużynowych typu Team Fortress 2 się przydaje.
NIE MA, rozsądnego wyboru w tym przedziale cenowym.
U mnie skończyło się zakupem iBox'a 397 i korzystaniu z wysłużonych, choć naprawdę dobrze grających (biorąc pod uwagę ówczesną cenę zakupu - 49,99 jakieś 3 lata temu jak nie więcej) Philips SBC HP250.

Jest na tyle tanio i na tyle dobrze, że odechciało mi się bawić w zestawy, które mogą kosztować nieco mniej, niż używany wzmacniacz - KLIK! icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...