Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Polskie: Kaczmarski, Armia, Dezerter (rzadziej) Kult, KnŻ, Lao Che, Buldog Strachy na lachy (głównie kawałki Kaczmarskiego) i Habakuk (podobnie co poprzednio).
Zagraniczne: Led Zeppelin, the Rolling Stones (oryginalnie;-)), Bruce Springsteen, Deep Purple (od paru dni), AC-DC (rzadziej), Lou Reed, the Velvet Underground, R.E.M. ( czasami wchodzi do wieży), Red Hot Chili Peppers, the Clash, U2, the Smiths (czasami albumy solowe Morrisey'a), Santana, Pulp (kiedyś częściej), całkiem niezły jest Jake Bugg, Manhattan Transfer (szkoda, że ich najlepsze płyty są eufemistycznie rzecz biorąc drogie, John Lee Hooker, Stevie Ray Vaughan, Joe Bonamassa, Eric Clapton i wszelkiej maści miłe i sympatyczne jammowanie, o i bardzo lubię sundtracki z "Blues Brothers", "Trainspotting" i filmów Tarantino.
Tak +/- to wygląda, sorry, ale wymienienie wszystkiego na zawołanie jest dość trudnie. Potem dopiszę resztę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Do Piturra :

Cytat

§ 2.Zasady korzystania z Forum

1.Uczestnik Forum publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. AVT-Korporacja sp. z o.o. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na łamach Forum.

2.Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum treści sprzecznych z prawem. W szczególności niedozwolone jest:

rozpowszechnianie za pośrednictwem Forum treści naruszających dobra osobiste osób trzecich (w tym innych użytkowników Forum) lub zagrażających naruszeniem takich dóbr osobistych;[/indent]
wzywanie za pośrednictwem Forum do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, a także rozpowszechnianie treści propagujących przemoc,
rozpowszechnianie za pośrednictwem Forum materiałów naruszających (bądź zagrażających) prawom autorskim i pokrewnym osób trzecich (w tym zachęcanie do nabycia lub korzystania z nielegalnego oprogramowania),
rozpowszechnianie za pośrednictwem Forum danych informatycznych zawierających wirusy komputerowe lub innych podobnie działających rozwiązań.


3. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

4. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez uczestników na łamach Forum przekazów reklamowych, przekazów zawierających linki do prywatnych stron www oraz treści zawierających dane osobowe, teleadresowe lub adresy e-mail.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Generalnie rock w różnych odmianach i klasykę. Dzisiaj kupiłem płytę Silverchair "Frogstomp". Kapeli która podobała mi się już w latach 90-tych. Przypominają mi się tamte dobre czasy. Chłopaki dawali nieźle czadu, niejedna z kapel mogłaby się od nich sporo nauczyć. Warto posłuchać:
https://www.youtube.com/watch?v=PjsMnvqL7eY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Generalnie rock w różnych odmianach i klasykę. Dzisiaj kupiłem płytę Silverchair "Frogstomp". Kapeli która podobała mi się już w latach 90-tych. Przypominają mi się tamte dobre czasy. Chłopaki dawali nieźle czadu, niejedna z kapel mogłaby się od nich sporo nauczyć. Warto posłuchać:
https://www.youtube.com/watch?v=PjsMnvqL7eY


Uwielbiałam ich w czasach liceum icon_smile.gif Moim ulubionym albumem był, jest i pozostanie Neon ballroom. Choć Frogstomp też jest niezły.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...