Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Dnia 23.04.2020 o 21:47, Karol64208 napisał:

myślałem jakich jeszcze gatunków słuchasz.

Rock progresywny, King Crimson i Gentle Giant rządzą, moje dwa ulubione zespoły rockowe. Oprócz tego jazz, wspomniany jazz rock/fusion, muzyka filmowa, z gier video, klasyka, ale na razie jeszcze bez zagłębiania się, przyjdzie na to czas, trochę elektronicznego rocka a' la Tangerine Dream.

Takie klimaty 🙂

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Karol64208 napisał:

Joe Bonamassy

Na występie Bonamassy byłem jak grał na festiwalu w Suwałkach w 2009 , mnie i wielu nie zachwycił . Nikt wtedy nie przewidywał , że zrobi aż taką karierę. Jak dla mnie jest ciut za "płodny" płytowo i trąci to już komercją. Ale grać potrafi :)   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Fafniak napisał:

Cos w tym niestety jest

Nie chcę nikomu obrzydzać tego artysty , warto posłuchać , grał z największymi , ale fakt , że oryginalnością w kolejnych płytach nie błyszczy . Jeszcze ta nagrana z Beth Hart / też zaliczyłem koncert tej Pani :) / jest nieco inna, ale to głównie zasługa specyficznego wokalu Beth. Nie wiem , czy to tylko moje wrażenie, ale jego solowe płyty brzmią identycznie jak te nagrywane z Black Country Communion , nie ma w nich oryginalności . No , ale wielkim znawcą bluesa nie jestem , więc może się nie znam :) Ale wiem , jedno , muzyki słuchać trzeba .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...