Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Witam....

czego słucham obecnie...?

..wczoraj sięgnąłem..z dwóch półek...

...na początek poszedł...John Lee Hooker.../Boom Boom

...a zaraz potem.....Antoni Dvorak.../ Aus Der Neuen Welt..

...polecam podobne duety....

....to zupełnie jak łyk czystej wody po mocnej ciemnej kawie.../ bez podtekstów oczywiście..


pozdrawiam

uczeń54
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś ze względu na zaległy urlop kilka chwil wolnego nie dość,ze siedze cały dzien przed kmputerem icon_wink.gif
to zdążyłem sie zaopatrzyć w mgnieniu oka w moją jedną z ulubionych wokalistek
a mianowicie


Sarah Brightman

z płyty: (najnowszej)

Symphony


i jak prawie każda jej płyta .. bardzo mi się podoba...

Tym razem postawiło na niezłą mieszankę.. sa mocne kawałki i bardzo spokojne wręcz potulne...
leci jej 4 utwór ..płyta osobiście raczej przypadnie mi do gustu icon_wink.gif)

BRAWO!



Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, kolegów obecnych i nieobecnych..

..ja posłuchałem zbiorowe wykonanie piosenek Jonasza Kofty...
trochę poetycznie sie zrobiło. Na płycie miedzy innymi...
Śpiewać każdy może, lepiej lub gorzej..ale nie o to....
Pamiętacie? kto to śpiewał? ..tak tak ..Jerzy Stuhr..a za mim cała polska..


miłego weekendu życzę kolegom...
...ale nie oto chodzi jak co komu wychodzi... icon_lol.gif

pozdrawiam
uczeń54
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Od 15 lat i to codziennie słucham Dire Straits oraz solowych płyt Marka Knopflera. Jest to moje uwielbienie i już. I nigdy mi się to nie znudzi. Nikt poza Markiem nie potrafi tak zrobić aby gitara śpiewała ludzkim głosem. I jeszcze to jakieś nieziemskie ciepło tej gitary.W ogóle mógłbym o tym pisać przez kilka godzin. Mam wszystkie płyty z nimi i nim związane. A poza tym to mój inny repertuar od lat też się nie zmienia: Holly Cole, Patricia Barber, Diana Krall. Niedawno odkryłem Madelaine Peyroux oraz Norah Jones.
Ale jednym z moich największych ostatnio "odkrytych" natchnień są płyty Anity Lipnickej i Johna Portera. Szczególnie ta ostania "Goodbye" co niby ma być ich pożegnalna płytą. Lubię po prostu spokojną i ciepłą muzykę. Muzykę z tzw.smaczkami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dzisiaj chyba raczej przez przypadek wylądowała na talerzu mojego CD-ka płyta Princa "3121" i chociaż
znam te płytę na wylot ,kolega przywiózł z Londynu jak jeszcze nie była dostępna w Polsce to mam normalnie
"odlot". Słuchałem jest ostatnio niecały rok temu na posiadanym wtedy sprzęcie ,wydała mi się niezła
chociaż jak to Prince nie przyłożył się za bardzo do realizacji /oceniam na +4/ to na nowym sprzęcie
słuchana po raz chyba piętnasty zadziwiła mnie mocno.
Być może przyczyną są testowane przeze mnie nowe kabelki głośnikowe Albedo Monolith .


icon_redface.gif
Uwielbiam tego genialnego kurdupla Princa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

znalazłam świetny, a praktycznie w ogóle nieznany zespół... nazywają się Two Cent Sideshow i są z Australii - www.myspace.com/thesideshowband
polecam icon_smile.gif


Fantastyczne! O to chodzi! Wszyscy wiemy, że fajne są różne Davis'y, Getz'e, Pink Floyd'y czy inne Cure'y itd. itp. Ich jest jednak łatwo polecać, dlatego gratuluję wynalezienia takiej perełki!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...