Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Przykro to pisać na takim forum, ale powinno wprowadzić się jakiś limit - na przykład można ustawić sobie sygnaturę dopiero po napisaniu 100-200 postów. Bo to co ostatnio dzieje się na tym forum to przechodzi ludzkie pojęcie. Co chwilę post, w którym ktoś reklamuje się linkiem w sygnaturze. Sam mogę zrezygnować z tego co mam w sygnaturze bo nie mam odpowiedniej liczby postów - natomiast dla mnie nie jest to problemem. MODERATORZY, do dzieła!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Co chwilę post, w którym ktoś reklamuje się linkiem w sygnaturze....
MODERATORZY, do dzieła!

Bardzo śmieszne icon_evil.gif

Powinieneś zauważyć, że te reklamy są w miarę szybko kasowane... - nikt z nas nie jest 24 godziny na dobę na Forum.
Paru Kolegów na Forum zgłasza tego typu "wybryki" Administratorom i Moderatorom- mógłbyś i Ty robić to samo.

A miejsce na uwagi dotyczące funkcjonowania Forum można wpisywać w wątku "Zmiany na forum, Wasze uwagi i propozycje..."
http://forum.audio.com.pl/index.php?showto...mp;#entry130207

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obas
Też bym chciał "rozwiązania systemowego"... i dopominałem się o obostrzenia na Forum.

Mało kto wie, ile godzin człowiek traci na takie poprawki (usuwanie śmieci, dyscyplinowanie niesfornych userów - o prowokatorach nie wspominając). Więc takie coś faktycznie by bardzo pomogło icon_cool.gif

Pozdrawiam
PS. Nie uraziłeś mnie - napisałem, jak jest...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam z przykrością, że to nie jest jedyne forum, które pada ofiarą poszukiwaczy darmowych platform reklamowych. Ta praktyka coraz gęściej wyściela internet. RoRo wykonuje bardzo sumiennie "brudną" robotę i regularnie spam usuwa, więc na tym forum jeszcze nie ma tragedii. icon_smile.gif

Oj, ten temat nazywa się "Czego słuchasz?", więc odpowiadam na pytanie:
https://www.youtube.com/watch?v=PspVt6vynfI
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
słucham bardzo wielu gatunków muzycznych. czasami nawet muzyka klasyczna się zdarza. szczególnie dźwięki fortepianu wprawiają mnie w dobry nastrój. ale zazwyczaj to jednak rock króluje w moich głośnikach. mój ulubiony zespół to Queen. za co go tak lubię? przede wszystkim za unikalne brzmienie. i za ten wyjątkowy głos Freddiego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...