Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Witam,
dzisiaj jak i od kilku miesięcy z moich głosników nie schodzi kapela Jungle.
https://www.youtube.com/watch?v=BcsfftwLUf0
Byłem swoego czasu na ich koncercie w warszawskim basenie (ino juz nie istniejącym), energia koncertowa dwóch młodych brytoli normalnie p....iec!!
Mega zaskoczeniem było również zobaczyć dwóch białych młodych chłopaczków, słuchając Jungle ma się wrażenie że to muzyka grana raczej przez afroamerykanów.
Anyway polecam sprawdzenie icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Ja oprócz jazzu, rocka i prawie wszystkiego co dobre, nie okaleczone (nie będę tu pisał o pewnych gatunkach, jakie to są, bo ktoś mógłby się obrazić). Nawet dobry pop da radę.
A muzyki klasycznej słucham może mniej, Choć mam kilkaset różnych nagrań (CD plus analogi).
Najczęściej tak jak Ty Celdur słucham RMF Classic i Dwójki. Ale w samochodzie, bo inna muzyka podczas jazdy szybko mnie męczy.
No chyba, że chcę się napędzić, to wówczas dobry rock z drivem.

Co do kupowania takich setów, to uważaj. Można nakupić bardzo przeciętnych wykonań a po co, skoro są wybitne. icon_idea.gif
No owszem i ja mam jakieś wydania typu Philharmonia Slavonica (z całym szacunkiem), ale ... .
Oczywiście tak można poznać dane dzieło, lecz prawdziwie wycyzelować je potrafią tylko mistrzowie.
Jest "parę" orkiestr, dyrygentów, solistów, na których warto zwracać szczególną uwagę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...