Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Mam zamiar kupić dzisiaj na Allegro:

- http://www.allegro.pl/item403937243_within...force_nowa.html
oraz:
- http://www.allegro.pl/item392000350_nightwish_once_nowa.html

Cena cholernie atrakcyjna ale......... Zaryzykuję i napiszę co to za czort to ukraińskie granie icon_twisted.gif Zresztą gościu ma od groma pozytywnych komentów za te płytki z Ukrainy no i Policaje tudzież inne CBA i CBŚ jeszcze go nie zamkli to może to nie lipa icon_confused.gif .

PS. Zakochałem się jednak ( platonicznie icon_sad.gif ) w Within Temptation i tym stylu grania icon_biggrin.gif !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu dzisiaj Collage "Moonshine" .
Nie rozumiałem zachwytów kolegów nad twórczością tej grupy ,słuchałem na lampie i cichego plumkania na tranzystorze
ale teraz wiem ,że to muza z "rozmachem" i trzeba tego słuchać w miarę głośno na ile sprzęt "pozwoli".
Jakość "tłoczenia" raczej słaba no ale Audio Nemesis potrafi "wycisnąć" z tego w miarę sensowne brzmienie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie słucham własnie co bardziej lajtowych kawalków Tiesto takich jak UR, Sweet Misery, Close to You, ATB- Feel you like a river, Made of glass, Everything is wrong, Armin Van Buuren- Burned with desire, Sail, Paula Van Dyka i tym podobnych:]. Pobieznie przegladajac wypowiedzi nie dopatrzylem sie amatorow ww dj-ów a muzyczke maja elegancka. Nie ma to jak wieczor przy nastrojowych ledach z dziewczyna obok słuchając takich spokojnych kawalków:D:D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na Allegro to co pisałem w poprzednim moim poście. I jestem zachwycony muzyką Made in Finland czyli Nightwish "Once". Wspaniały symfoniczny ghotic rock. Stawiam ich na równo z Within Temptation.

PS. Wymienione płytki są rzeczywiście "made in Ukraina" ale na licencji i z hologramami i bardzo dobrze wydane.Żadne tam piractwo od Kazacha z bazaru. I najważniejsze - nawet nowości są po 17,90 zł. I to jest dziwne i bulwersujące. Ukraińcom się opłaca, Polakowi który przywozi też się opłaca i na końcu ja jestem zadowolony za niecałe 18 zł. A u nas byle jęczydło wypuszcza nowość i na starcie bulimy najmniej 35 zeta. A za hity trzeba wyskrobać i ponad 50 zł. ZDZIERSTWO !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowany Twoim wpisem zameldowałem się u kolegi ,który na codzień łyka takie klimaty i dał mi na początek
Nightwish "Angel Fall First" /Official Collector's Edytion -Remastered Audio/ i.......................słucham sobie tego teraz.
W niedzielę kolega obiecał podrzucić jeszcze jakiegoś koncerta tej formacji na DVD . icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fono Master

To jak skończysz słuchanie to ustosunkuj się uprzejmie na piśmie jak ci się ta kapela podoba i czy trawisz takie klimaty. Bo ja powiem szczerze ześwirowałem na taką ostrą jazdę bez trzymanki dopiero od niedawna. Chyba zaczęło mi wiać nudą od smooth - jazzu, soulu i innych akustycznych składzików.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to luzik , podajcie zespoły które słuchacie najwięcej ja w zaleności od humoru
-linkin park ( pierwsze 2 płyty , trzecia jest spokojna i szczerze powiedziawszy to już nie to samo)
-billy talent
-my chemical romance
-czasem 30 seconds to mars , him , good charlote

i coś spokojniejszego :

simple plan , green day , fall out boy , blink 182 , hinder?

to by było na tyle
zobaczymy jak bedzie u mnie w pokoju grać jak sprzęty przyjdą ;] ciekawe czy odrazu będzie allegro -> sprzedaj czy się obędzie , okaże się w poniedziałek jak zagrają kolumny a koło środy na mojej yamaszce
pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim tygodniu „dopadła mnie klasyka”. icon_razz.gif
Dostałem parę płytek od znajomego i jednym ciągiem poszedł trzykrotny replay Czajkowskiego (zdążyłem raz odsłuchać i akurat wpadli znajomi po pierwszej powtórce i wszystkim się takie tło podobało). Wczoraj Chopin załapał się tylko na jedną powtórkę...
Ciekawiej było w plenerze – w Łazienkach w wakacyjne niedziele o 13.30 są ogólnie dostępne koncerty (z tyłu Starej Pomarańczarni). 27 lipca była to orkiestra smyczkowa Sinfonia Viva (chyba skład szesnastoosobowy + dyrygent, absolwenci i studenci Akademii Muzycznej w W-wie) pod dyr. Tomasza Radziwonowicza. Grali „muzykę srebrnego ekranu” -10 przebojów kinowych, a po znajomości jeszcze 2 utwory na bis. Jednym słowem wakacyjny repertuar w bardzo dobrym wykonaniu.
Za tydzień „wiedeńskie nastroje” czyli Johann Strauss - na szczęście "nastroje" pisane razem icon_mrgreen.gif
Pozdrawiam i polecam te koncerty niedzielnym i nie tylko warszawiakom ...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Mija parę tygodni i mnie dalej nie przeszło Within Temptation. Mało tego, zapisałem się do nich na Open Disc i dostaję teraz prezenty nawet całkiem miłe, których niestety nie mogę wam załączyć bo dużo ważą informatycznie. Ale dam taką próbkę z www.youtube.com. Mam takie same klipy na płycie tylko w wysokiej rozdzielczości:

- http://www.youtube.com/watch?v=bhzJO34SCoc
- http://www.youtube.com/watch?v=4sCkAvh50Vs

Obydwa utwory są z ich płyty "The Silent Force". A w przerwach wrzucam sobie Nightwish "Once". i daję sobie speeda czymś takim na ten przykład icon_biggrin.gif

- http://www.youtube.com/watch?v=hTdhXxxWREo...feature=related
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzyczny_gość

Dzięki za troskę o mnie. Przynajmniej jedna osoba na tym padole martwi się o mnie icon_cry.gif A tak na poważne to jakoś ostatnio nie chce mi się klepać w klawirkę bo i zastój jakiś na tym Forum totalny a po drugie to mam doła jak Rów Mariański icon_sad.gif . I ciekawych tematów na Forum mało. Jeszcze z miesiąc i brać audiofilska z kanikułów powróci to może będzie co pisać. Teraz za to jest czas na muzyczkę.

Pzdr.

PS. A swoją drogą to jakoś ci ostatnio te niebieskie kwadraciki pod nickiem się poklonowały icon_wink.gif Gratuluję awansu społecznościowo - forumowego Szanowny Kolego Grand Master Audio muzyczny_gość icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I swą twórczość obecnie potwierdzili z całą potęgą jaką mogą wydobyć z siebie i z ilości skośnookich icon_smile.gif)
Perkoz.. ja urlopuje icon_smile.gif w nocy pon/wt wyjeżdżam(wiec troche mnie na forum nie bedzie), na otwarciu śpiewała Sarach Brightman icon_smile.gif

______________________________________________________________
dodane: popołudnie godz 18:37

z okazji, że w moim mieście niemiłosierna pompa deszczu
późno popołudniowe granie smooth jazzowe - Marcin Nowakowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzyczny_gość - szkoda, że nie widziałem występu Pani Sarah B. Czasami ją lubię. A na urlop to gdzie? Seszele, Bali, Karaiby czy Kaszuby ? icon_biggrin.gif Ale i tak pogody i odpoczynku życzę. Hej.

PS. Może jakoś nie uschnę z tęsknoty za Tobą bo chyba szybko mi czas zleci na Forum bo mi RoRo w dziale "Stereo" filozoficzne tematy zapodaje icon_wink.gif A jest jak poczytasz nad czym medytować.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perkoz_1
Ahh pomarzyć przyszło i Tobie widzę icon_smile.gif
z moją tą najjjważniejszą połową wyjeżdżam do 3miasta i później szybko do Kazimierza Dolnego icon_smile.gif
taki wyskok dalszy planujemy na przyszły rok - Kuba lub Mexico - jedno z dwóch - ostateczna decyzja padnie ok lutego marca 2009 icon_wink.gif

aaa RoRo potrafi podpuszczać..oj potrafi! i chwała mu za to!:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perkoz_1 to tylko pomysły wspomnianej połówki, każde wycieczki ona wymyśla..ja organizuję icon_smile.gif
Fajnie mieć po ręką aż taaakkkk.... pomysłową kobietę icon_smile.gif

szybki edit:

"trafiła kosa na kamień" to fakt!!:)) lubie czytać jak piszecie - i chyba to TY mnie nauczyłeś sprawdzania przed wysłaniem posty czy nie ma literówek i ort !! dzięki !!:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Perkoz_1 to tylko pomysły wspomnianej połówki, każde wycieczki ona wymyśla..ja organizuję icon_smile.gif
Fajnie mieć po ręką aż taaakkkk.... pomysłową kobietę icon_smile.gif

szybki edit:

"trafiła kosa na kamień" to fakt!!:)) lubie czytać jak piszecie - i chyba to TY mnie nauczyłeś sprawdzania przed wysłaniem posty czy nie ma literówek i ort !! dzięki !!:)



A kto za paliwo płaci ? icon_twisted.gif Kobiety są w ogóle kochane. A za te zdolności "organizacyjne" to je wręcz wielbiać należy icon_mrgreen.gif Co prawda "organizacja" u nich jest czasami równa "destrukcji" ale to też przecie jest działanie twórcze icon_lol.gif .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A kto za paliwo płaci ? icon_twisted.gif Kobiety są w ogóle kochane. A za te zdolności "organizacyjne" to je wręcz wielbiać należy icon_mrgreen.gif Co prawda "organizacja" u nich jest czasami równa "destrukcji" ale to też przecie jest działanie twórcze icon_lol.gif .


własna kieszeń!! icon_smile.gif) wlasna praca !:) i cóż własna połowa icon_smile.gif)

i ten słynny tekst kobiety są z Marsa a faceci z... to się sprawdza oj sprawdza.... icon_smile.gif

PS. z 20:00 - teraz u mnie ostrzejszy klimat: Saxon - Broken Heroes (Live)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...