Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Cytat

i ten słynny tekst kobiety są z Marsa a faceci z... to się sprawdza oj sprawdza.... icon_smile.gif

To może na jakiś czas niech tam wrócą???

Organizacyjnie - to głównie sprawa przepływu (tzn. odpływu) pieniędzy? Chociaż i tak u mnie nie jest źle - żona (zazwyczaj) więcej zarabia niż wydaje! icon_lol.gif

A teraz odnośnie słuchania - w TV leci Kate Ryan i co jest rzadkością: razem z żoną jej słuchamy (zazwyczaj Ona ogląda, a ja słucham - oczywiście czegoś innego). No ale to Sopot, więc chyba za chwilę odpłynę sprzed TV...ma być teraz 15 różnych wykonawców. icon_sad.gif
Pozdrawiam
PS. Na wszelki wypadek powtórzę odnośnie kobiet: napisałem "na jakiś czas", tu chodzi m.in o nasz słuch icon_cool.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyczny... każdy nosi w sobie głęboko zamiłowanie do ....................kiczu.
Muzyka taka sobie ,teksty ocierające się o grafomanię bardzo ładna i przyjemna barwa głosu ...... po intensywnym lansie piosenki te stają się przebojami.
Też czasem jej słucham w samochodzie nie bez przyjemności icon_smile.gif .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że kolega Muzyczny się nie obraził na mnie ,wszak gusta to sprawa nie podlegająca krytyce. icon_confused.gif
Zakupiłem dzisiaj płytę Marvina Gaye "I Heard It Through The Grapevine" ,Marvin to taki czarny Rysiu Rynkowski czterdzieści lat wcześniej.
Płyty słucham ,mam przed sobą teksty /przetłumaczone na polski/ i poza paroma wyjątkami to też czyste grafomaństwo .
Myślałem ,że przez te czterdzieści lat "tekściarze" się czegoś nauczyli a tu gorzej niż było /vide Ania Dąbrowska/.
A wracając do płyty Marvina Gaye to jakość koszmarna zwłaszcza ,że jest to muza live a czterdziesci lat temu słabo im szła rejestracja
na żywo szczególnie w przypadku tzw. "czarnej muzyki" ale cóż płyta w Realu kosztowała tylko 5,99.
kupiłem też inne w tej cenie i brzmią całkiem nieżle.


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cytat

Dzisiaj na tapecie trochę zapomniana super grupa SBB.




Pirs SBB masz na winylu czy na CD ?
Posiadałem kiedyś kilka płyt SBB na CD wydane przez Metal Mind i niestety sprzedałem bo jakość była tragiczna.
Czytałem opinie innych użytkowników ,że nowsze wydania płyt SBB przez wspomnianą wyzej wytwórnię juz dadzą
się słuchać ,ponoć się jeszcze lepsze wydania zagraniczne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w pracy takiego dobrego kolegę z dziwnego gatunku "zdrowego audiofila i melomana" który dobrą muzykę stawia ponad wydawanie ogromnych pieniędzy na sprzęt. I w tej swojej zdrowej działalności audio ma niesamowity zmysł do szukania pośród gąszczu płyt muzyki może nie innej ale co najmniej ciekawej. I w ten to właśnie sposób zaszczepił mnie kilka dni temu cholernie piękną muzyką pożyczając mi płytę:

- PORCUPINE TREE Lightbulb Sun w wersji remasteringowej na 2 płytach

Piękna muzyka. Coś troszkę z Pink Floyd lub Watersa lecz bardziej przyswajalna. A jakość nagrania bije na łeb wszystko co dotychczas słyszałem na CD.
R E W E L A C J A ! ! ! Kto nie słuchał to szczerze polecam.

PS. Kolegom którzy bardzo się martwili, że mnie na kilka dni wcięło icon_cry.gif serdecznie dziękuję za dobre myśli a przy okazji uprzejmie wyjaśniam, że życie to czasami "niejebajka" icon_razz.gif i tak wychodzi, ale jednocześnie obwieszczam, że już jestem i zaczynam Wam się znowu uprzykrzać swoim towarzystwem icon_twisted.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Made in Finland !!! Lubię telefony m-ki Nokia, szanuję fińskich kierowców rajdowych i F1 i...... doprowadza mnie do ekstazy fiński Nightwish w tym ich ostatnia płyta Dark Passion Play. Macie poniżej próbkę tego co potrafią na tej płycie i co potrafi ich nowa wokalistka rodem ze Szwecji Anette Olzon ( z Finką Tarią Turunen sie rozstali):

- http://www.youtube.com/watch?v=hTdhXxxWREo
- http://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Twierdzę obiektywnie, że Kody są do takiej ostrej jazdy stworzone icon_biggrin.gif Normalnie czuć ruchy powietrza jak pompują swoimi czterema 18-stkami to co wyprawia Nightwish. I o to chodzi !!!



Perkoz a jaki Ty masz model ? w sumie masz tylko stereo..bo nawet nie wiem:)

Cytat

A tak nawiasem, to chcę was wszystkich przywitac, jako że jestem tutaj nowy.



anyone

Witamy:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzyczny_gość

AV 702 - tanie ale mają kopa..... i w miarę dobrą neutralność jak na takie pieniądze. Czasami co poniektórym firmom głośnikowym tak dziwnie wychodzi, że zrobią coś taniego i dobrego. Ale i tak chorzy na patologiczną Kodofobię w to nie uwierzą co piszę. Ale to ich zakompleksiony problem icon_lol.gif

vision

Odnośnie słuchania Riverside to popieram cię w całej rozciągłości. Rewelacyjna polska kapela aczkolwiek w mediach całkowicie nie doceniana.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perkoz_1
no tak gabarytowo to niczego sobie... takie kolumny to z założenia w mocnym rocku i metalu się sprawdzają icon_smile.gif)
ciekawa jak gra taki zestaw w KD widziałem na allegro propozycja może byc dobra..skoro fronty są dobre!!

W ogóle ciekawi mnie temat konfrontacji trochę droższych kolumn Jamo (lub całych zestawów kina) z wyrobami Kody
[również w podobnym przedziale cenowym]
a czy seria Taga..to jakieś inne posunięcie firmy... nie wiesz nic o tym?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...